Aneta Zając nie jest już blondynką. Przeszła spektakularną metamorfozę. Czyżby? Fani nie dowierzają

Gwiazda serialu „Pierwsza miłość” opublikowała zdjęcie w rudych, wręcz czerwonych włosach. Naprawdę się przefarbowała czy przerobiła fotę dla żartu?
/ 6 miesięcy temu
Aneta Zając nie jest już blondynką. Przeszła spektakularną metamorfozę. Czyżby? Fani nie dowierzają screen Instagram

Gwiazda serialu „Pierwsza miłość” od lat ma podobną fryzurę i niezmiennie jest wierna blond kolorowi włosów. Dlatego nic dziwnego, że Aneta Zając wywołała niezłe zamieszanie, gdy opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym jest przefarbowana na wściekle rudy kolor.

Wow! Hanna Lis wygląda jak nastolatka. Zdradziła też, ile waży!

„Hmm… Rudy rydz. Miłego wieczoru kochani” – podpisała zdjęcie na Instagramie, na którym ma rude, wręcz wpadające w czerwień włosy.

 

Hmm... #rudyrydz 🤪 miłego wieczoru Kochani @postekk #positiveenergy

Post udostępniony przez Aneta Zajac (@anette.zajac)

Fanki aktorki jednomyślnie w komentarzach zachwalały zmianę: „O jaki ogień!”, „Kolor pasuje idealnie”, „Wow! Superzmiana”, „Pięknie i wyraziście”, „O kurczę, zaszalałaś!”.

Aneta Zając dodatkowo podgrzała atmosferę, bo sama też skomentowała swoją fotę: „Jutro mecz, więc się już przygotowałam” – napisała w odpowiedzi do jednej z komentujących.

Jednak nie wszyscy dali się zwieść i nie uwierzyli w metamorfozę gwiazdy.
„Nie dałam się nabrać. Widzę oryginalne zdjęcie na profilu tego pana”, „Szkoda, że to tylko Photoshop, bo pasuje pani ten kolor”,
„Dobry fejk, ale bardzo ładnie” – zauważyli niektórzy czujnie.

Faktycznie rudy kolor włosów Anety to zabawa. Aktorka najwyraźniej przerobiła zdjęcie dla żartu. Na profilu fryzjera można zobaczyć to samo zdjęcie, jednak Zając ma na nim swój normalny, blond odcień włosów.

Ale skoro już jest o tym mowa – w którym kolorze włosów jej lepiej?

Więcej newsów o gwiazdach:Dominika Grosicka miała zaledwie 16 lat, gdy zaszła w ciążę. „Byłam samodzielna, ogarniałam wszystko”Justyna Steczkowska straciła prawo jazdy. Jechała za szybko. Teraz ma żal do policjantów

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)