Aneta Zając o krzywdzie, którą wyrządził jej Krawczyk. „Takie działania uderzają również w dzieci!”

Mają dwóch synów, ale nie mogą dojść do porozumienia. Aż trudno uwierzyć, że ludzie tak się zmieniają...
Edyta Liebert / 9 miesięcy temu
Aneta Zając o krzywdzie, którą wyrządził jej Krawczyk. „Takie działania uderzają również w dzieci!” fot. kolaż polki.pl

Aneta Zając jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek i ma rzeszę fanów, choć zabieganie o popularność nie jest jej priorytetem. Aneta Zając  woli spędzać czas na placu zabaw z dziećmi, znana jest z łagodnego usposobienia. Niestety, konflikt z byłym partnerem powoduje, że musi wyciągnąć pazurki... Czy to zrobi?

Swoim ostrym wpisem na Instagramie kilka tygodni temu Zając wywołała zamieszanie. Chodzi o te słowa:

Jeżeli dzieci mają prawo spędzić część Wigilii z matką, drogi ojcze, nie pozwól im na to. Jeżeli dzieci mają prawo do kontaktu telefonicznego z matką, drogi ojcze, nie pozwól im na to. A na koniec, drogi ojcze, spójrz w lustro i przyjmij te oto owacje na stojąco. Śmiać się, płakać?

Aktorka pod koniec roku swoim postem potwierdziła, że nie może dogadać się z Mikołajem Krawczykiem. Narosły plotki i pojawiły się domysły. Pisano, że próbuje w ten sposób odzyskać alimenty, których aktor nie chce płacić. Jak jest naprawdę, dowiedział się Oskar Maya podczas rozmowy z Zając dla dwutygodnika „Flesz”.

Aneta Zając o tym, że Krawczyk wyrządził jej krzywdę

Czy ojciec chłopców, Mikołaj Krawczyk, jest wsparciem dla Zając? Jakie relacje ich łączą? Zając nie chciała wprost opowiadać o ich stosunkach nawiązując jedynie do braku dialogu.

Brak porozumienia niszczy wszystko. Nie powinno tak być. Wierzę, że dorośli ludzie są w stanie się dogadać w każdej sytuacji. Wystarczą chęci. Ale chęci po obu stronach.

Internauci współczują aktorce. Czy spotkał ją los matki, która musi prosić ojca dzieci o pieniądze? To drażliwy temat - czy prawdą jest, że Mikołaj uchyla się od płacenia alimentów? Aktorka unika jednoznacznych odpowiedzi...  Możliwe, że tak doradził jej prawnik.

Działanie krzywdzące matkę uderza bezpośrednio również
w dzieci. Zachowanie, które z premedytacją ma wyrządzić szkodę drugiej osobie, jest niezgodne z moją naturą, dlatego tak trudno mi je pojąć. Zawsze wierzyłam, że ludzie są z natury dobrzy i dbają o swoich bliskich, wspierają się nawzajem, bez względu na koleje losu.

Jest prawdopodobne, że spór będzie miał swój finał w sądzie... Zając nie cofnie się przed niczym, gdy w grę wchodzi dobro dzieci.

Chcę tylko powiedzieć, że zawsze, w każdej sytuacji, stanę
w obronię moich dzieci.

Przed Anetą Zając długa droga i dużo pracy, by wyjść na prostą. Relacje z byłym partnerem odbijają się niekorzystnie na synach... Mamy nadzieję, że para dojdzie do porozumienia - w końcu chodzi o dobro chłopców.

 

Nielegalne #selfie podczas sceny 🤫😇 #tvserial #onset

Post udostępniony przez Aneta Zajac (@anette.zajac)

Sty 11, 2018 o 10:23 PST

 

Więcej o gwiazdach:

Twarz Klary Lewandowskiej pilnie strzeżona? Już nieBartek Kasprzykowski ujawnił twarz i dane hejterki. I zapowiedział: „Kimkolwiek jesteś, idę po ciebie”

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/9 miesięcy temu
Żal dziewczyny.....
/9 miesięcy temu
Ojejku nie ona pierwsza i ostatnia tysiące kobiet maja o wiele gorzej i z tym do gazet nie lecą ale niestety trzeba byc na topie i gdzies sie promowac !!!!!