51 lat i wygląd nastolatki. Patrzenie na Anetę Kręglicką to sama przyjemność

Bizneswoman pojawiła się na pokazie kolekcji Macieja Zienia i wspierała projektanta, który stara się wrócić na salony.
Edyta Liebert / 20.09.2016 09:23
Aneta Kręglicka fot. ONS.pl

Anetą Kręglicką, jedyną Polką z tytułem Miss Świata, zachwycałyśmy się podczas prezentacji kolekcji butów Badura. Wówczas to byłyśmy pod wrażeniem jej stylu, klasy i tego, że czas się dla niej zatrzymał.

Kręglicka & Majewska: dwie piękne Polki

Kręglicka tym razem pojawiła się na wyjątkowym evencie - pokazie kolekcji Macieja Zienia, który po kilku latach od afery związanej ze swoją marką, postanowił spróbować swoich sił ponownie. Ze zdumiewającą frekwencją gwiazd, które wciąż cenią jego kreskę. Wśród zaproszonych gości wyróżniała się Aneta Kręglicka.

ONS.pl/kolaż polki.plSkupiała na sobie uwagę dość młodzieżową stylizacją. Tylko ona może założyć kabaretki, rozkloszowaną mini i rozpiętą białą koszulę i... wyglądać stylowo. Nie każdemu uszłoby płazem takie zestawienie.

ONS.pl

Aneta Kręglicka na pokazie Macieja Zienia

Aneta Kręglicka to kobieta przedsiębiorcza i świadoma swojej urody zarazem. Umie ją podkreślać i nie ma mowy o wpadkach, a o przemyślanych wyborach. 51-latka nie ma na celu się odmładzać. Ona po prostu wygląda wspaniale. To wzór dla wielu kobiet, które myślą, że najlepsze lata już za nimi i nie ma sensu wciskać się w spódniczki. Błąd! Kręglicka to chodząca inspiracja, bo to, co jej zawsze towarzyszy, to pewność siebie i błysk w oku. To się nazywa seksapil!

Malinowska wrzuciła zdjęcie sprzed 20 lat

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/02.10.2016 10:42
Tak wyglada kobieta która ma warunki do tego by podstawowym jej zajęciem było - dbać o siebie . Jest zadbana . Lat ma tyle co ma . Oszczędza sie Maź jej uległy . Nie ma głodu na więcej i więcej Zadbana tzn . Raz w tyg w gab kosmetycznym , fitness , dwa razy w tyg na twarz i ciało kładzie dermotan , ten podkład na bielactwo , ciuchy jej dają . Tak to wyglada w rzeczywistości Biorąc 10 pan na tych samych warunkach 10 na 10 wyglądałoby tak samo