Alżbeta Lenska, Rafał Cieszyński fot. ONS

Alżbeta Lenska z serialu Pierwsza miłość przeszła operację mózgu. Co się stało?

Rafał Cieszyński powiadomił o sprawie za pośrednictwem Instagrama.
/ 21.05.2018 12:27
Alżbeta Lenska, Rafał Cieszyński fot. ONS

Aktorka Alżbeta Lenska przeszła operację mózgu. Informację o stanie zdrowia żony zamieścił na Instagramie Rafał Cieszyński. Aktor podziękował internautom za wsparcie oraz poprosił o modlitwę za żonę.

Stan zdrowia Alżbety Lenskiej

Nic nie wskazywało na to, że popularna aktorka na problemy ze zdrowiem. Jeszcze kilka dni temu na jej profilu nadal pojawiały się posty, w którym gwiazda dzieliła się z fanami migawkami ze swojego życia. Niespodziewanie na koncie Alżbety Lenskiej pojawił się wpis jej męża z informacją, że aktorka przebywa w szpitalu po operacji mózgu. Zabieg przeprowadzono w minioną środę.

Piszę na stronie mojej żony, ponieważ wiem, że Ona sama by sobie tego życzyła. Widzę ile wiadomości przychodzi od was... Prowadziła swój Instagram systematycznie i szanowała każdego kto do niej napisał. Becia nie będzie przez jakiś czas mogła odpowiadać na wasze wiadomości. W środę miała bardzo poważną operację mózgu. Prosimy o modlitwę
- napisał Rafał Cieszyński.

Mąż aktorki nie zdradził, co było przyczyną nagłego pogorszenia stanu zdrowia jego żony. Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy ze słowami wsparcia od fanów. Głos zabrał również wiele znanych osób, zaprzyjaźnionych z Alżbetą Lenską.

- Musi być dobrze
- napisała Joanna Koroniewska.
- Będzie dobrze! Musi być
- zaznaczyła Katarzyna Zielińska.
- Wszystko będzie dobrze. Wierzę w to
- zapewnił Bartek Kasprzykowski.

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński pobrali się w 2007 roku. Małżonkowie wychowują dwoje dzieci: 6-letnią Zofię oraz 5-letniego Antoniego.

Gdzie grała Alżbeta Lenska?

Alżbeta Lenska (36 l.) pochodzi z polsko-czeskiej rodziny. Jest znana szerszej publiczności jako aktorka takich telewizyjnych hitów jak „Na dobre i na złe”, „Pierwsza miłość” czy „Ojciec Mateusz”. Zagrała również w takich filmach jak „Lejdis”, „Smoleńsk” czy „Kobiety bez wstydu”.

Przeczytaj:
W wannie i nie tylko - Kinga z „M jak miłość” jest zdeterminowana, by zajść w ciążę! Co na to Piotr?
Finał serialu „Przyjaciółki”! Wika wyzna, że zrobiła coś strasznego...