Alżbeta Lenska screen Instagram

Alżbeta Lenska wyznaje, jak zmienił ją tętniak i fakt, że prawie umarła

Aktorka miała poważną operację mózgu. Dochodzi do siebie i zdrowieje, jednak przyznaje, że to traumatyczne doświadczenie zmieniło jej życie.
/ 26.06.2018 12:04
Alżbeta Lenska screen Instagram

Alżbeta Lenska w maju przeżyła dramatyczne chwile. Pękł jej tętniak i musiała przejść poważną operację mózgu. „Myślałam, że umrę” – mówiła wtedy. Na szczęście wyszła z tego i aktorka dochodzi do zdrowia. Jednak jej życie już nie jest takie, jak kiedyś. Jak ją zmieniło to traumatyczne doświadczenie? Podzieliła się szczerymi przemyśleniami na Instagramie.

Alżbeta Lenska wraca do zdrowia. Jak czuje się aktorka? Zamieściła wzruszający wpis

„Uczę się niesamowitych nowych rzeczy! Spokój, medytacja, cisza i mniej szaleństwa” - zaczęła wpis. Dalej dzieli się ze swoimi fanami refleksją, jak zmienił ją tętniak. „Ja byłam zawsze mega energetyczna i zakręcona w ciągłym biegu, czy to w domu, teatrze, czy dla znajomych, a okazało się jednak, że muszę coś na chwilę zmienić” – czytamy na Instagramie aktorki.

„Tak wiem, to dziwne, przecież byłam pewna, że Ja jestem pozytywną energią, więc mam siłę do działania, a jednak bateria mi się wyczerpała” – wyznała. Alżbeta Lenska zapowiada też, że niedługo podzieli się nowymi pomysłami. A na razie skupia się na relaksie i ładowaniu baterii. „Każdemu należy się chwila spokoju” – podsumowała.
Trudno się nie zgodzić.

 

Uczę się niesamowitych nowych rzeczy! Spokój, medytacja, cisza i mniej szaleństwa🍀 Ja byłam zawsze mega energetyczna i zakręcona w ciągłym biegu czy to w domu, teatrze czy dla znajomych, a okazało się jednak, że muszę coś na chwilę zmienić. Długo się do Was nie odzywałam, bo kiedy myślałam żeby odpalić swoją energię do działania to przepaliłam swoje styki🙈 Tak wiem to dziwne, przecież byłam pewna, że Ja jestem pozytywną energią, więc mam siłę do działania, a jednak bateria mi się wyczerpała. Całe szczęście mam nową przyjaciółkę, którą poznałam w białym kitlu, a jest cudowną kobietą❤️Piknik i relax to niezły pomysł, także nie martwcie się, chwilowo jest spokojniej bo ładuję baterie😍Mam już kilka dobrych pomysłów i mam nadzieję, że będą Wam się podobać! Nie mogę się doczekać kiedy się z tym podzielę😁Póki co ściskam Was mocno i pamiętajcie żeby się nie przepracowywać! Każdemu należy się chwila spokoju🧘🏻‍♀️Pięknej i wspaniałej niedzieli Wam życzę😘 #doctor #and #me #friends #happy #person #positive #with #people #belive #in #good #things #relax #dont #worry

Post udostępniony przez Alżbeta Lenska (@betalenska)

Niedawno pierwszy raz po operacji wsiadła do samochodu. „Czuję się jak świeżutki kierowca. Nie ma jak doceniać proste, genialne rzeczy” napisała wtedy pod swoim zdjęciem za kierownicą.

Wpisy aktorki zawsze mają duży i megapozytywny odzew wśród internautów, którzy doceniała dobrą energię Lenskiej. Jak widać to działa w dwie strony. :-)

Więcej newsów o gwiazdach:Maja Bohosiewicz podejrzewała u siebie depresję poporodową. Okazało się, że to druga ciąża!Wow! Hanna Lis wygląda jak nastolatka. Zdradziła też, ile waży!