Alżbeta fot. screen Instagram: betalenska

Alżbeta Lenska wraca do zdrowia. Zamieściła wzruszający wpis

Po ciężkiej operacji mózgu Alżbeta Lenska dzieli się ze swoimi fanami postępami w leczeniu. Jej ostatni wpis inspiruje internautów.
/ 15.06.2018 11:01
Alżbeta fot. screen Instagram: betalenska

„Myślałam, że umrę, ale okazało się, że żyję” – Alżbeta Lenska w maju trafiła do szpitala. Pękł jej tętniak i musiała przejść skomplikowaną operację mózgu. Mogło się różnie skończyć, ale na szczęście aktorka z tego wyszła i teraz wraca do zdrowia.

Ich miłość to gotowy scenariusz na film! Alżbetę Lenską w trudnych chwilach wspierał mąż Rafał Cieszyński

Jeszcze będąc w szpitalu po operacji, wrzucała zdjęcia na Instagram i chętnie dzieliła się z fanami swoim stanem zdrowia. Alżbeta Lenska ma przy tym dystans do siebie. Potrafi żartować z blizny na głowie i wygolonych włosów. Po traumatycznych przeżyciach cieszy się z każdego dnia. I swoją pozytywną energią zaraża innych.

screen Instagram

Niedawno opublikowała poruszając wpis na Instagramie o swojej pierwszej po operacji jeździe samochodem.
„Mam wspaniałą lekarkę, która namawia mnie na wiele rzeczy i jest cudowna” – zaczęła wpis. „Jeśli nie wiecie, czy coś możecie, myślcie pozytywnie i skonsultujcie się z ekspertem – obyście dostali zielone światło. Kto wie, czego chcecie…? Ja dziś chciałam przejechać się autem i czuję się jak świeżutki kierowca. Nie ma jak doceniać proste, genialne rzeczy”.

Pod wpisem aktorki znanej między innymi z serialu „Na dobre i na złe” od razu posypały się cudowne komentarze.
„Pozytywna energia bije od pani”, „Gdy patrzę na Panią, na Pani uśmiech... Aż chce się żyć”, „Jestem pełna podziwu dla Ciebie, jeżeli mogę mówić na ‚Ty’. Życzę zdrowia, bo ono w życiu jest najważniejsze. Jesteś inspiracją dla wszystkich. Uwielbiam” – piszą w komentarzach fani aktorki.

Trzymamy kciuki i my za szybki powrót do zdrowia!

Czytaj też:Wypłynęła sesja Meghan Markle z magazynu dla panów. Książę Harry ma powód do zmartwień?„Zdrowie jest ważniejsze niż przyjemność” - Mariola Bojarska-Ferenc wbija szpilę Dominice Gwit za promowanie otyłości