Alżbeta Lenska fot. Screen Instagram/betalenska

Alżbeta Lenska pokazała zdjęcie z nową fryzurą. Jak teraz wygląda?

Alżbeta Lenska 22 sierpnia skończyła 37 lat. W dniu urodzin pokazała na Instagramie zdjęcie z nową fryzurą. Wygląda bosko!
/ 23.08.2018 10:00
Alżbeta Lenska fot. Screen Instagram/betalenska

Z okazji urodzin Alżbeta Lenska opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie. Ku zaskoczeniu swoich fanów, gwiazda pokazała się z zupełnie nową fryzurą. Po operacji mózgu, którą przeszła w maju, była zmuszona zgolić włosy na krótko. Okazuje się jednak, że nawet z fryzurą „na zapałkę” można zaszaleć.

Przeczytaj: „Jak można być tak zakochanym we własnej żonie?” - wzruszający filmik Lenskiej i Cieszyńskiego hitem!

Nowa fryzura Alżbety Lenskiej

Na najnowszym zdjęciu widzimy Alżbetę Lenską z... rudymi włosami. Nowy kolor włosów świetnie współgra z oliwkową cerą aktorki. Ona sama wręcz promienieje! Zdjęciu towarzyszy okolicznościowy wpis.

37 urodziny to najlepszy prezent w życiu!!! Nie myślicie, że mam coś z głową ciesząc się ze starzenia, tak już mi chyba zostanie. Mega szczęśliwa solenizantka ściska Was mocno
- pisze Lenska.

Pod wpisem natychmiast posypały się komentarze! Nie zabrakło życzeń, ale też komplementów na temat zmiany wizerunku.

- Śliczny kolor.
- Pięknie Pani wygląda w każdej fryzurze
- piszą fani.

Jednak czy jest to zmiana na stałe? Raczej nie. Na InstasStories Alżbety Lenskiej jest relacja z jej imprezy urodzinowej, podczas której gwiazda miała swój naturalny kolor włosów.

Zdjęcie z rudymi włosami prawdopodobnie pochodzi z sesji zdjęciowej, do której Alżbeta Lenska została ucharakteryzowana. Nowy kolor włosów może być efektem tymczasowego farbowania lub użycia specjalnego pudru koloryzującego do włosów. Trzeba przyznać, że nawet jeśli metamorfoza jest czasowa, to robi wrażenie!

Przed majową operacją, Alżbeta Lenska nosiła sięgające ramion włosy w swoim naturalnym, ciemnym kolorze. Niestety w połowie maja tego roku, u aktorki doszło do pęknięcia tętniaka w mózgu. Alżbeta Lenska musiała zostać poddana natychmiastowej operacji. Do zabiegu zgolono jej część włosów z przodu głowy. Przez pewien czas aktorka nosiła asymetryczną fryzurę, jednak ostatecznie zdecydowała się na króciutką fryzurę. Relację z golenia głowy pokazała we wzruszającym filmiku.

Obecnie Alżbeta Lenska czuje się już lepiej. Powoli wraca do zdrowia. A dzięki wsparciu kochającej rodziny i przyjaciół, dobry humor nie opuszcza jej nawet na chwilę!

Przeczytaj:
Alżbeta Lenska bierze drugi ślub! Pokazała zdjęcia z przymiarek sukni ślubnych
„Zawsze byłam w biegu, ale okazało się, że muszę coś zmienić”. Alżbeta Lenska wyznaje, jak zmienił ją tętniak