Alżbeta Lenska, Rafał Cieszyński fot. ONS

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński pokazali, jak tańczą. Wzruszające WIDEO

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński oficjalnie uzyskują tytuł najfajniejszego małżeństwa w polskim show-biznesie! Oglądając to wideo nie sposób się nie uśmiechnąć, ale też... nie otrzeć łez wzruszenia!
/ 20.08.2018 11:00
Alżbeta Lenska, Rafał Cieszyński fot. ONS

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński wypoczywają na Mazurach. Aktorska para cieszy się ostatnimi chwilami lata. Alżbeta Lenska powoli dochodzi do siebie po przebytej w maju operacji mózgu, która musiała zostać wykonana po pęknięciu tętniaka. W powrocie do zdrowia i... dobrego humoru wspiera ją mąż. I to jak! Najnowsze nagranie pary jest absolutnym hitem!

„Taki mąż to skarb!”

Na filmiku, który pojawił się w miniony weekend na Instagramie Alżbety Lenskiej, widzimy spontaniczny taniec pary, wykonywany na... placu zabaw. Rafał Cieszyński wygłupia się, doprowadzając żonę do gromkiego śmiechu. W tańcu nie zabrakło nawet podnoszenia na miarę „Dirty Dancing”!

Pod wideo posypały się pełne zachwytów komentarze. Wielbicielki Alżbety Lenskiej są pod wrażeniem więzi między małżonkami.

- Tworzycie Państwo wspaniałe małżeństwo.
- Cudowni, piękni, zakochani. Miło patrzeć na taką miłość.
- Taki mąż to skarb, kiedy potrafi rozweselić żonę wspierać... i dawać siłę.
- Jak można być tak zakochanym we własnej żonie?
- czytamy w komentarzach.

Przeczytaj: Ich miłość to gotowy scenariusz na film! Alżbetę Lenską w trudnych chwilach wspierał mąż Rafał Cieszyński

Wiele osób zauważyło również, że Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński przeszli jedną z najtrudniejszych prób, na jakie może zostać wystawione małżeństwo. Po zdiagnozowaniu pęknięcia tętniaka, pierwsze prognozy nie były dobre. Alżbeta Lenska podkreślała wówczas, że była przygotowana na najgorsze.

Nie wiem, co się stało. Nie wiem, dlaczego to się stało. Myślałam, że umrę, ale okazało się, że żyję
- mówiła tuż po operacji.

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Aktorka powoli wraca do pracy, lecz przede wszystkim cieszy się wspólnymi chwilami w gronie najbliższych.

Drugi ślub lada dzień!

Niektórzy fani zastanawiają się, czy taniec Alżbety Lenskiej i Rafała Cieszyńskiego to przymiarki przed nową edycją „Tańca z Gwiazdami”. Jednak dużo bardziej prawdopodobnym jest, że para ćwiczyła... swój pierwszy taniec! Małżonkowie zaplanowali odnowienie przysięgi małżeńskiej, które ma się odbyć jeszcze w sierpniu.

Mamy teraz dziesiątą rocznicę ślubu. Odnowimy naszą przysięgę jeszcze tego lata. Zrobimy to w miejscu, gdzie dobrze się czujemy i w obecności ludzi, którym chcemy podziękować za to, że byli z nami w trudnych chwilach i dawali nam energię - powiedziała Alżbeta Lenska w DDTVN.

Jakiś czas temu, aktorka relacjonowała na Instagramie przymiarki sukni ślubnej. Wiele wskazuje na to, że wielki dzień zbliża się wielkimi krokami! Czekamy na zdjęcia z uroczystości. Jesteśmy przekonani, że będzie niezwykle wzruszająco!

Przeczytaj:
Alżbeta Lenska pokazała, jak goli głowę „na zapałkę”! Wideo wzrusza do łez
„Zawsze byłam w biegu, ale okazało się, że muszę coś zmienić”. Alżbeta Lenska wyznaje, jak zmienił ją tętniak