Alicja Bachleda-Curuś rozmawiała z księciem Williamem fot. kolaż polki.pl

Alicja Bachleda-Curuś spotkała się z księciem Williamem - napisała co o nim sądzi

Towarzyszył jej Marcin Gortat.
Edyta Liebert / 19.07.2017 09:07
Alicja Bachleda-Curuś rozmawiała z księciem Williamem fot. kolaż polki.pl

Alicja Bachleda-Curuś spełniła swoje marzenie. Podczas uroczystego garden party miała wyjątkową okazję, by porozmawiać z księciem Williamem. Przyjęcie odbyło się w ogrodach Łazienek Królewskich, a towarzyszył jej Marcin Gortat. Spotkała się z księciem Williamem na przyjęciu - napisała co o nim sądzi na Instagramie!

Do Starej Oranżerii w Łazienkach Królewskich na przyjęcie z udziałem Kate i Williama przybyło 600 osób, w tym przedstawiciele polskiej śmietanki towarzyskiej i gwiazd. Jednym z punktów wieczoru było przemówienie księcia, które rozpoczął podziękowaniami i odczytaniem listu królowej Elżbiety II. Po części oficjalnej przyszła pora na bliższe zapoznanie i krótkie, kurtuazyjne pogawędki. Na jedną z nich "załapała" się Alicja Bachleda-Curuś w towarzystwie Marcina Gortata. O czym rozmawiała z księciem Williamem?

 

#speech 👌🏽 z okazji wizyty pary książęcej w Warszawie

Post udostępniony przez Dawid Wolinski (@dawid_wolinski)

Alicja Bachleda-Curuś miała wyjątkową okazję, by porozmawiać z księciem Williamem.

Aktorka wrzuciła na Instagram krótkie wideo dokumentujące ważne dla niej spotkanie - niestety, bez dźwięku, więc temat pogawędki jest póki co owiany tajemnicą. Opatrzyła je natomiast komentarzem komentarzem - w kilku słowach napisała, co sądzi o księciu Cambridge.

Jest zabawny i dowcipny.
- podpisała krótki filmik Bachleda-Curuś.

Kto jeszcze miał okazję porozmawiać z książęcą parą? Wśród zebranych nie zabrakło Gosi Baczyńskiej (w kreacji jej projektu wystąpiła księżna Kate), Dawida Wolińskiego, Bartosza Węglarczyka czy Joanny Krupy. Dla każdego z osobna z pewnością było to wyjątkowe przeżycie!

Księżna Kate i William już w Polsce! Stylizacja księżnej bezbłędna. Zobacz zdjęcia!