Aleksandra Żebrowska wstawiła na Instagram zdjęcie rozstępów fot. ONS.pl

Aleksandra Żebrowska pokazała rozstępy na Instagramie

„Ciało bogini za nic się nie wini” - takim tagiem opatrzyła zdjęcie swoich rozstępów Aleksandra Żebrowska. Właśnie takich zdjęć chciałybyśmy widzieć więcej!
Urszula Wilczkowska / 12.08.2019 16:11
Aleksandra Żebrowska wstawiła na Instagram zdjęcie rozstępów fot. ONS.pl

W pełnym filtrów świecie mediów społecznościowych każdy ślad naturalności jest na wagę złota. W końcu nie każda z nas ma piękną, nieskazitelną skórę bez żadnych niedoskonałości lub włosków. Mamy rozstępy, blizny, widoczne pory, zmarszczki i cellulit. I nie tylko my - gwiazdy też!

Rozstępy są okej!

Aleksandra Żebrowska pokazała, że kocha swoje ciało - nawet z rozstępami na udach! Ich zdjęcie na Instagramie podpisała tagami w duchu body positive: #loveyourbody i #tigermama. Podziwiamy takie zdrowe podejście do własnego ciała i naprawdę chciałybyśmy, by wszystkie kobiety tak o sobie myślały!

Fanki żony aktora są zachwycone tym zdjęciem! Pojawiły się głosy kobiet, że Aleksandra Żebrowska daje im nadzieję, poczucie ulgi i wspólnoty. W końcu wszystkie jesteśmy tylko ludźmi i mamy prawo nie mieć idealnego ciała!

Jak pokochać siebie?

Relacja z własnym ciałem jest jedną z najważniejszych w naszym życiu, mimo to wiele kobiet nie może się z nim pogodzić. Czy można winić za to media społecznościowe, reklamy i model kobiecości, który jest nam wpajany od urodzenia? Z pewnością tak.

Coraz więcej marek decyduje się zrezygnować z kampanii z udziałem kobiet w rozmiarze S na rzecz modelek plus size. Ale nie tylko! Marki odzieżowe zaczynają stawiać też na naturalne kobiety, nie tylko te o idealnych krągłościach. Ciałopozytywne kampanie reklamowe, które pokazują wałeczki, rozstępy i włosy na ciele już nikogo nie dziwią, a nawet przeciwnie - tylko cieszą!

Warto siebie zaakceptować, więc codziennie powtarzaj sobie, że kochasz swoje ciało. Gwarantujemy, że każdego dnia będziesz zauważać coraz mniej niedoskonałości, aż w końcu zaczniesz je postrzegać nie jako wady, a po prostu część siebie!

Zobacz też:
Rozstępy, cellulit, cienie pod oczami - polskie gwiazdy pokazują się bez retuszu!
„Przytyłam i jestem szczęśliwsza!” - wpis gwiazdy podbił internet. Podniesie cię na duchu!