voiceofpoland_Aleksandra_Nizio.jpg fot. AKPA

Aleksandra Nizio zwyciężyła "The Voice of Poland"

Czy podopieczna Justyny Steczkowskiej ma szanse w show-biznesie?
Edyta Liebert / 08.12.2014 12:27
voiceofpoland_Aleksandra_Nizio.jpg fot. AKPA

Finał "The Voice of Poland" już za nami. W ubiegłą sobotę był emitowany ostatni odcinek piątej edycji programu. Jak oceniacie zmagania finalistów? Kto będzie prawdziwym zwycięzcą show?

Do ścisłego finału "The Voice of Poland" zakwalifikowali się: Aleksandra Nizio, Gracjan Kalandyk (drużyna Justyny Steczkowskiej), Przemek Radziszewski (zespół Edyty Górniak) oraz Magdalena Paradziej (podopieczna Marka Piekarczyka). Jedynie Tomson i Baron nie wystawili żadnego ze swoich podpiecznych.

fot. AKPA

"Polska Adele"

Uczestnicy mogli wykazać się swoimi umiejętnościami trzykrotnie: dwa razy w duecie oraz raz solo. Tym ostatnim Aleksandra Nizio utorowała sobie drogę do wygranej. Nazwana "polską Adele" artystka wykonała utwór z repertuaru zespołu Zakopower - "Boso", co poskutkowało owacjami na stojąco.
Jury nie mogło wyjść z podziwu dla talentu i umiejętności wokalnych i scenicznych zaledwie 19-letniej wokalistki. Jej występ w duecie z Marylą Rodowicz w piosence "Wielka woda" równeiż spotkał się z niemałą aprobatą.
fot. AKPA
Edyta Górniak i Aleksandra Nizio

Z czwórki najlepszych wyłoniono parę: Aleksandrę Nizio i Przemka Radziszewskiego. Do ostatnich chwil trudno było odgadnąć, kto zgarnie główną wygraną. Biorąc jednak pod uwagę rozmach, z jakim był realizowany program "The Voice of Poland", można stwierdzić, że niezależnie od zajętej na podium pozycji, każdy z młodych i utalentowanych uczestników ma szanse na zaistnienie na rynku muzycznym.

Waszym zdaniem kto zasługuje na miano najlepszego polskiego głosu?

Zobacz także: