POLECAMY

Agnieszka Włodarczyk już tak nie wygląda! Zobacz nową fryzurę aktorki!

Tym razem gwiazda zdecydowała się na znaczącą zmianę koloru włosów. Jak wam się podoba metamorfoza Agnieszki?
Agnieszka Włodarczyk już tak nie wygląda! Zobacz nową fryzurę aktorki! fot. ONS.pl

Agnieszka Włodarczyk swoją karierę rozpoczęła w 1995, występując jako piętnastolatka w musicalu "Metro". Dwa lata później pojawiła się w pierwszym filmie, grając tytułową rolę w kinowym przeboju "Sara". Ponieważ w show-biznesie jest już obecna przez ponad dwie dekady, na przestrzeni lat przechodziła różne metamorfozy. Niestety, po drodze zaliczyła całkiem sporo wizerunkowych wpadek. Przyszła pora na kolejną zmianę - tym razem chyba wszyscy będą jednak zgodni, że nowa fryzura Agnieszki Włodarczyk jest naprawdę twarzowa!

Zobacz też metamorfozę Kasi Cichopek

Wczoraj gwiazda pojawiła się na imprezie Warsaw Fashion Street. To największy modowy event, organizowany w plenerze. Cel był szczytny, ponieważ zaproszeni wspierali fundację, pomagającą dzieciom walczącym z nowotworami. Wybieg został ustawiony na Krakowskim Przedmieściu, a w ścisłym centrum Warszawy zgromadził się tłum gości i celebrytów. Uwagę fotoreporterów przyciągała Agnieszka Włodarczyk w bardzo jasnych, niemal platynowych włosach.

fot. ONS.pl

Już od pewnego czasu aktorka stopniowo schodziła z ciemnego koloru, zmieniając fryzurę na coraz jaśniejszą. Teraz jest jasną blondynką, a odcień włosów sprawia, że wygląda naprawdę promiennie! Subtelne fale dodały Agnieszce Włodarczyk dziewczęcego uroku. Naszym zdaniem gwiazda w nowej fryzurze prezentuje się świetnie!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)