Agnieszka Szulim fot. ONS.pl

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak - wspólne święta

W rodzinnym gronie!
Edyta Liebert / 08.12.2014 16:57
Agnieszka Szulim fot. ONS.pl

Grudzień to trudny czas dla dziennikarzy i celebrytów.W takiej sytuacji była również Agnieszka Szulim, która w grudniu wyjechała do Japonii nagrywać reportaż dla TVN Style. Miesiąc rozłąki z Pawłem Woźniak-Starakiem musiał być dla niej trudny!

Ostatnio Agnieszka i Piotr pojawili się razem w Łodzi na prezentacji kalendarza Virako, choć ta nie spotkała się z ich zainteresowaniem na tyle, by oderwać od siebie wzrok. Wbrew wszelkim prognozom i plotkom, związek Agnieszki Szulim i Piotra Woźniak-Staraka nie wygląda na przelotny!
To potwierdza również fakt, że para ma zamiar razem spędzić tegoroczne święta. Co więcej, odbedą się one w rodzinnym gronie, u rodziców Piotra!

Party

Tylko dla siebie

Pierwsze wspólne wyjście na salony mają już za sobą, teraz przed nimi pierwsze święta. Na co dzień są zajęci pracą i wyjazdami, a teraz będą mieli czas tylko dla siebie. Znajoma pary potwierdza, że zakochani ten szczególny czas
Spędzą go na wspólnych rozmowach, oraz spotkaniach z rodzinami i przyjaciółmi!
Jednakże sylwestrową noc para spędzi osobno. Powód? Agnieszka poprowadzi sylwestra TVN w Krakowie. Piotr natomiast będzie  bawił się na imprezie ze znajomymi w Warszawie.

Party 25/2014

Zobacz koniecznie: