POLECAMY

Agnieszka Sienkiewicz o macierzyństwie: „To najwspanialsza przygoda”. Wrzuciła też urocze zdjęcie

Agnieszka Sienkiewicz jest mamą od kwietnia 2016 roku, a żoną od maja 2017. Aktorka strzeże swojej prywatności, ale napisała kilka słów o byciu mamą!
Agnieszka Sienkiewicz o macierzyństwie: „To najwspanialsza przygoda”. Wrzuciła też urocze zdjęcie fot. ONS.pl

Agnieszka Sienkiewicz i Mikołaj Gauer zostali szczęśliwymi rodzicami na początku kwietnia. Na Instagramie pojawiła się wówczas fotka kwiatów, które prawdopodobnie aktorka otrzymała w ramach gratulacji. To było piękne, symboliczne zdjęcie! Tym razem Sienkiewicz postanowiła pokazać ciut więcej i bardzo nam się podoba kierunek, w którym idzie.

Rodzina jednej z sióstr Bohosiewicz się powiększyła!

 

Agnieszka Sienkiewicz cieszy się z macierzyństwa

Agnieszka Sienkiewicz chętniej udostępnia zdjęcia świadczące o jej radości z macierzyństwa. Zdjęcie wśród zabawek zwróciło szczególnie naszą uwagę! Dla pracującej mamy każda chwila z dzieckiem jest na wagę złota, prawda?

Spodobał się nam także podpis pod fotką: krótki i jednoznaczny: „Macierzyństwo to najwspanialsza przygoda”. Pełna zakrętów i zaskoczeń, ale to czas niebywale radosny i szczęśliwy. Trudno się z tym nie zgodzić! Może Agnieszka Sienkiewicz planuje rodzeństwo dla Zosi? Czekamy na taką informację!

Katarzyna Zielińska spodziewa się drugiego dziecka

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
o czym tu gadac fajna dziewczyna inteligencji ....0..