Agnieszka Sienkiewicz jest w ciąży fot. ONS

Agnieszka Sienkiewicz jest w ciąży. Pokazała zdjęcie brzuszka

Gwiazda serialu „Przyjaciółki” wkrótce zostanie mamą po raz drugi!
Marta Kosakowska / 07.02.2019 13:09
Agnieszka Sienkiewicz jest w ciąży fot. ONS

Agnieszka Sienkiewicz spodziewa się drugiego dziecka. Aktorka ogłosiła radosną nowinę na swoim profilu na Instagramie. Zamieściła zdjęcie, na którym wyraźnie widać ciążowy brzuszek. Do fotki dołączyła post, w którym potwierdziła, że wkrótce jej rodzina się powiększy.

Agnieszka Sienkiewicz ogłosiła ciążę

Agnieszka Sienkiewicz i jej mąż jej mąż Mikołaj Gauer wychowują już niespełna 3-letnią córeczkę Zosię. Już wkrótce dziewczynka zostanie starszą siostrą. Gwiazda serialu „Przyjaciółki” ogłosiła ciążę za pośrednictwem Instagrama.

- Kochani!!!! Jak widzicie, jest mnie troszkę więcej. Serce, które bije tuż pod moim, daje mi szczęście i siłę
- napisała aktorka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani !!!! Jak widzicie, jest mnie troszke więcej 🤰🤰🤰Serce, które bije tuż pod moim daje mi szczęście i siłę 🙏🙏🙏💪💪 Ale jest jeszcze jedno SERCE , które jest dla mnie bardzo ważne. Należy do 2,5 letniej Kasi- @kasia_jedrasiak . Niestety jest bardzo poważnie chore i potrzebuje leczenia... Kwota do uzbierania jest przerażająca, ale ponieważ mam w sobie dodatkową porcje wiary to wierze, że jest to możliwe!!! Będę Wam ogromnie wdzięczna jeśli pochylicie się na dwie minuty nad historią Kasi, wejdziecie na jej profil @kasia_jedrasiak i na zbiórkę na @siepomaga !!!! Osobiście zawsze wszystkie zbiórki weryfikuje, kontaktuje się z rodziną, więc całą, coraz większa sobą, zapewniam Was o jej uczciwości ❤️ Link do zbiórki macie w moim BIO. Ja przekazuje właśnie Kasi swój 1% podatku i Was też o to proszę. Życzę Wam pięknego dnia!!!! @kasia_jedrasiak #momtobe #rodzew2019 #pregnant #motherhood

Post udostępniony przez Agnieszka Sienkiewicz-Gauer (@agnieszka_sienkiewicz_official)

Agnieszka Sienkiewicz nie zdradziła, kiedy maleństwo przyjdzie na świat. Nie podzieliła się również informacją o płci dziecka. To na razie pozostanie jej słodką tajemnicą.

Natomiast do wyznania o ciąży dołączyła poruszający apel. Poprosiła internautów, by wsparli akcję charytatywną, której celem jest zbiórka pieniędzy na rzecz 2,5-letniej Kasi Jędrasiak.

- Ale jest jeszcze jedno SERCE , które jest dla mnie bardzo ważne. Należy do 2,5 letniej Kasi- @kasia_jedrasiak . Niestety jest bardzo poważnie chore i potrzebuje leczenia... Kwota do uzbierania jest przerażająca, ale ponieważ mam w sobie dodatkową porcje wiary to wierze, że jest to możliwe!

Dziewczynka ma poważna wadę serca, którą może wyleczyć jedynie kosztowna operacja w Stanach Zjednoczonych. Koszty lecenia oszacowano na 7 milionów złotych.

Przyszłej mamie serdecznie gratulujemy nie tylko ciąży, ale również szlachetnego serca! <3

Więcej o gwiazdach serialu „Przyjaciółki”:
Małgorzata Socha pokazała się bez makijażu. „Ale piękna!”
Emocji nie zabraknie! Co wydarzy się w 13. sezonie „Przyjaciółek”?