Agnieszka Popielewicz fryzura fot. ONS.pl/ kolaż polki.pl

Agnieszka Popielewicz - nowa fryzura

Zmiana na korzyść? Wypowiedziała się także na temat plotek o jej ślubie.
Edyta Liebert / 17.04.2015 13:26
Agnieszka Popielewicz fryzura fot. ONS.pl/ kolaż polki.pl

Agnieszka Popielewicz to teraz jedna z najpopularniejszych polskich celebrytek. Od lat związana ze stacją Polsat prezenterka zawsze zachwyca stylem, dopracowanym makijażem i profesjonalizmem. W czwartek pokazała się na prezentacji nowej kolekcji marki Guess.

Nie tylko Popielewicz skusiła się na to wydarzenie. Na pokazie nowej kolekcji tłumnie pojawiły się polskie celebrytki, m.in. Anna Czartoryska, Magda Modra czy Karolina Szostak. Popielewicz postawiła na skromną, stonowaną stylizację, ale najbardziej zaskoczyła nas jej fryzura. Zwykle prezenterka nosi włosy upięte w kok, tym razem - luźno związane w koński ogon tuż nad karkiem spowodowały, że Popielewicz wyglądała niecodziennie. Grzywka na środku bardzo nas zmyliła: dziennikarka rzadko wybiera takie uczesania. Zobaczcie:

ONS.pl

"Ani nie komentuję, ani nie potwierdzam"

Popielewicz udzieliła ostatnio krótkiego wywiadu, a raczej zdecydowała się na komentarz w kwestii jej związku i życia prywatnego oraz plotek na ten temat.
Zadajmy sobie pytanie: ile z tych informacji to prawda. To jest pytanie podstawowe, ja ich ani nie dementuje ani nie komentuje, ani nie potwierdzam, ponieważ to tylko przynosi odwrotny skutek. Żeby była jasność, ja to czytam i zastanawiam się, kto to wymyślił. Myślę, że to są bardzo ciekawe historie, idealne na potrzeby serialu bardziej brazylijskiego. Przekroczenia pewnych granic nigdy nie zaakceptuję i zawsze będę tego mocno broniła.

Dziennikarka wyznała, że stroniła od publicznych oświadczeń, choć chciała nawet wypowiedzieć się na portalu społecznościowym i odnieść do całej sytuacji, zdecydowała się na milczenie.

Zobacz też: