"Zdobył i rozkochał" - Agnieszka Kaczorowska zaręczona! Kim jest jej narzeczony?

To już oficjalne! Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym. Sprawdziliśmy, kim jest jej przyszły mąż.
Marta Kosakowska / 9 miesięcy temu

Agnieszka Kaczorowska przyjęła oświadczyny swojego partnera Macieja Peli. Tancerka i aktorka, znana m.in. z programu "Taniec z gwiazdami" oraz serialu "Klan", poinformowała swoich fanów o zaręczynach na Instagramie. Gwiazda pokazała piękny pierścionek zaręczynowy. Czy wiadomo już, kiedy para stanie na ślubnym kobiercu?

Zaręczyny Agnieszki Kaczorowskiej

Agnieszka Kaczorowska niechętnie opowiada mediom o swoim życiu prywatnym. Nic dziwnego, że informacja o jej zaręczynach mocno zaskoczyła fanów. Tym razem jednak sprawa jest poważna, więc gwiazda zapragnęła podzielić się swoim szczęściem z całym światem. Choć Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela spotykają się zaledwie od kilku miesięcy, to już wiadomo, że to prawdziwa miłość. Zakochani w miniony weekend pojawili się wspólnie na gali „Polish Businesswomen Awards”, gdzie oficjalnie występowali już jako narzeczeństwo. Tancerka zamieściła na Instagramie wpis, w którym poinformowała o zaręczynach. 

Zdobył i rozkochał. Postawił mój świat do góry nogami i dał poczucie bezpieczeństwa. Każdy chwila w jego towarzystwie to szczęście. A wszystkie wspólne plany to nasze osobiste skarby...
- czytamy na profilu gwiazdy.

A jednak! Będzie ślub w "M jak miłość"! Zastraszona Iza zostanie żoną Artura

 

Kim jest narzeczony Agnieszki Kaczorowskiej?

Maciej Pela, przyszły mąż Agnieszki Kaczorowskiej, podobnie jak jego wybranka, jest tancerzem, choreografem i instruktorem tańca. Pracuje w szkole Agnieszki Kaczorowskiej. Swój warsztat kształtował m.in. w USA, Japonii, Szwecji i Francji. Widzowie stacji TVN mogą kojarzyć go z popularnego talent-show o tańcu "You can dance".

Zobacz więcej zdjęć narzeczonego Agnieszki Kaczorowskiej na kolejnych stronach fotogalerii!

Przeczytaj:
Doda w końcu pokazała suknię ślubną w pełnej okazałości! Cena? Może przyprawić o zawrót głowy!
A jednak! Dorota Szelągowska potwierdza, że wyszła za mąż. Koszty wesela? Zaskakująco... niskie!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/9 miesięcy temu
Najbardziej skuteczne diety i plany treningowe w Polsce? TYLKO igortreneronline.pl Odchudzanie dla każdego! Wejdź teraz i zacznij jeszcze dzisiaj! Odchudzanie i budowanie formy jeszcze nigdy nie było tak proste! Wejdź teraz na: igortreneronline.pl