Agnieszka Kaczorowska odmówiła występowania z Popkiem w „Tańcu z gwiazdami”, czyli kontrowersji wokół programu ciąg dalszy

Od kiedy ogłoszono, że Popek wystąpi w najnowszej edycji tanecznego show Polsatu, co chwila wybuchają jakieś afery. Tym razem poszło o dobór par. Czyżby nikt nie chciał tańczyć z raperem?
/ 9 miesięcy temu
Agnieszka Kaczorowska odmówiła występowania z Popkiem w „Tańcu z gwiazdami”, czyli kontrowersji wokół programu ciąg dalszy fot. ONS.pl

8. edycja „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” co chwila wzbudza kontrowersje. Choć premiera 2 marca, program już od kilku tygodni wywołuje dyskusje. Największe zamieszanie jest wokół rapera Popka. Podobno Agnieszka Kaczorowska odmówiła bycia z nim w parze na parkiecie. Jak było naprawdę?

Czy uda się uratować wzrok Oli, która wytatuowała sobie gałki oczne jak Popek? Fanką rapera zajął się znany profesor

O co chodzi z Popkiem?

Kim jest Popek i dlaczego robi tyle zamieszania? Popek, czyli właściwie Paweł Mikołajuw, pochodzi z Legnicy. To nie tylko raper i muzyk, ale też zawodnikiem MMA. Ma kryminalną przeszłość – był kiedyś ścigany listem gończym za kradzież z włamaniem. Najwięcej kontrowersji wzbudza jednak swoim wyglądem – i nie chodzi już nawet o tatuaże i blizny, jakie ma na ciele, ani o złote zęby, które wstawił. Popek wytatuował sobie gałki oczne.

Widzów programu jakoś za bardzo nie dziwiły doniesienia o kolejnych tancerkach związanych z programem, które odmawiały występowania na scenie w parze z Popkiem.
Choć sam raper zaprzeczał temu w Fakt.pl. „To jest bzdura. Media chciały podkręcić to, że jestem świrem i straszę tancerki” – czytamy w portalu.

Najgłośniej jednak mówiło się, że to aktorka i tancerka Agnieszka Kaczorowska ma stworzyć taneczną parę z Popkiem. Podobno jednak stanowczo odmówiła. Zapytana o to wprost, udzielił wymijającej odpowiedzi: „Nie ma co komentować tego, czy chciałam, czy nie chciałam tańczyć z Popkiem. Dla mnie najważniejsze jest to, żeby osoba, z którą pracuję, była pracowita” – powiedziała w rozmowie z Plejadą.
Na czym stanęło? Agnieszka Kaczorowska już ostro trenuje z Antkiem Smykiewiczem, a Popek zatańczy z Janją Lesar.

Program „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” można oglądać w Polsacie już od 2 marca. Komu będziecie kibicować?

Więcej newsów:

Zdrada, nieporozumienia, narkotyki? Wychodzą na jaw prawdziwe powody rozstania Jennifer Aniston i Justina TherouxWiadomo, kto zastąpi Magdę Mołek w „Dzień Dobry TVN”! I nie jest to Agnieszka Woźniak-Starak

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)