POLECAMY

Przyzwyczaiła fanów do mocnego makijażu, więc zdjęcie no make up wprawiło internautów w osłupienie. Słusznie?

Kobieta bez makijażu jest wciąż sądzona i krytykowana... przez kobiety. Zróbmy coś z tym!
Edyta Liebert / 9 miesięcy temu
Przyzwyczaiła fanów do mocnego makijażu, więc zdjęcie no make up wprawiło internautów w osłupienie. Słusznie? fot. ONS.pl

Agnieszka Hyży jest znana od lat głównie widzom Polsatu. Dziennikarka i prezenterka słynie z nieprzeciętnej urody, którą podkreśla mocnym makijażem. Gdy pokazała się bez warstwy make upu, internauci nie szczędzili komentarzy. Czemu fotka no make up wywołuje takie zainteresowanie?

Zdjęcie Agnieszki Hyży bez makijażu

Kobieta zadowolona ze swojego wyglądu to rzadki przypadek. Większość z nas nieustannie skarży się na niski wzrost, szerokie biodra, wydatne nosy czy grube uda. Agnieszka Hyży do zakompleksionych kobiet nie należy, więc na swój Instagram wrzuciła zdjęcie bez makijażu - zupełnie naturalnie i z uśmiechem na twarzy. Czy dlatego spotkała się z taką reakcją internautów? Chodzi o tę fotkę:

Prezenterka dobrze czuje się w swojej skórze i nie ma potrzeby tworzenia sztucznego wizerunku kobiety idealnej. Jej szczęście widać na zdjęciach. I z tego musiała się także tłumaczyć. Obserwujący zarzucili jej, że kreuje się na bardziej naturalną, niż jest w rzeczywistości.

A czy sztuczne rzęsy które są widoczne na zdjęciu nie są w jakiś sposób makijażem? Kreska na ustach również naturalna? Nie róbmy się bardziej Święte niż jesteśmy.
- komentarz internautki

Pojawiły się zarzuty o makijaż permanentny czy pomadkę...

Hm... Prywatnie pomadek nie używam, mam może jedną różową. Rzęsy... też nie maluję, od czasu do czasu mam przedłużane. Cera woskowa nie jest, ale szczęśliwie nie potrzebuję podkładu. Dobre światło, Instagram i tyle. Więcej grzechów nie pamiętam. Nie przekonam być może Pani, ale kłamstwa tu brak.

Mimo wszystko, nie brakowało komentarzy, że zdjęcie nie oddaje w stu procentach rzeczywistości. Dlatego prezenterka umieściła kolejną fotkę.

Jakiś straszny szum się zrobił o mój brak makijażu ;) 😱Więc na zakończenie pięknego roku 2017 dla tych wszystkich niedowiarków i życzliwych zdjęcie prosto z próby do Sylwestra - BEZ MAKIJAŻU, BEZ FILTRÓW... z naturalnym pozdrowieniem :)

Pamiętajmy, że makijaż to wybór kobiety, a nie przymus, a jego brak nie powinien nikogo dziwić.

Polecamy:

Rok 2017 upłynął pod znakiem gwiazdorskich rozstań. Oto 14 najgłośniejszych z nich
Zagraniczne media zachwycają się polską Jennifer Lawrence. Kim jest Zofia Wichłacz?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/7 miesięcy temu
to ważne żeby móc potrafić wyglądać naturalnie, ja nie maluje się mocno, bo nie lubię wyglądać sztucznie, dlatego wybrałam podkład mineralny proto-col, bo po pierwsze jest bardzo wydajny, po drugie naturalny i po trzecie ładnie maskuje niedoskonałości, a przy tym nie wygląda sztucznie, polecam go wszystkim kobietom, które chcą wyglądać naturalnie! :)
/9 miesięcy temu
jaka to gwiazda cha cha ...
/9 miesięcy temu
jaka to gwiazda cha cha ...