POLECAMY

Agnieszka Dygant przeszła metamorfozę. I to jaką! Jak teraz wygląda?

Aktorka postawiła na zmiany – pokazała się w zupełnie nowym kolorze włosów. Pasuje jej?
/ 4 miesiące temu
Agnieszka Dygant przeszła metamorfozę. I to jaką! Jak teraz wygląda? fot. ONS.pl

Agnieszka Dygant została blondynką! Zaskoczyła swoich fanów na Instagramie zdjęciem w zupełnie nowej fryzurze. Zmiana jest spektakularna.

Jak Patryk Vega broni „Botoksu” - 5 najbardziej kontrowersyjnych wypowiedzi reżysera

Aktorka przyzwyczaiła nas do ciemnych włosów. Potrafiła zrobić sobie jaśniejsze pasemka albo refleksy, ale poza tymi delikatnymi zmianami pozostawała raczej wierna ciemnemu kolorowi. Teraz jednak tuż przed premierą najnowszego filmu Patryka Vegi –  „Kobiety mafii” – w którym ją zobaczymy – zdecydowała się na spektakularną metamorfozę.

„Miał być zwykły fryzjer, skończyło się lotem w kosmos” – napisała aktorka pod zdjęciem od fryzjera. Już wtedy internauci byli ciekawi, na jaką zmianę zdecyduje się Agnieszka Dygant.

Kiedy okazało się, że została blondynką, posypały się komenatarze. „Pozytywna zmiana”, „Ale ślicznie pani w tych włosach”, „Pasuje pani ten kolor!”, „Jaka piękna blondyneczka!”, „Młodo, świeżo, fajnie”, „Dużo lepiej w blond”, „Bardzo glamour” – nie szczędzili fani miłych słów pod zdjęciem Agnieszki Dygant na Instagramie.

Jak wam się podoba aktorka w takiej odsłonie? Pasuje jej jasny kolor włosów?

Więcej newsów o gwiazdach:

Jak ona się rusza! Julia Wieniawa wraca do tańca. Powinna wziąć udział w tanecznym show?Dorota Gardias o Edycie Herbuś: „Mam nadzieję, że nauczy moją córkę tańczyć”

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)