POLECAMY

Agnieszka Dygant pokazała młodszą o 17 lat siostrę! Podobna?

Natalia ma blond włosy i równie oryginalną urodę. Zobacz jej zdjęcie!
/ 10 miesięcy temu
Agnieszka Dygant pokazała młodszą o 17 lat siostrę! Podobna? fot. kolaż polki.pl

Agnieszka Dygant co jakiś czas umieszcza zdjęcia na Instagramie - z planu filmowego, z serialu czy z mieszkania. Ostatnio obserwatorom przedstawiła swoją siostrę. Wiedziałyście, że Agnieszka Dygant ma 27-letnią siostrę?

Katarzyna Zielińska po raz pierwszy ujawniła, jak wyglądała jako nastolatka. NIKT nie pomyślałby, ze wyrośnie na taką piękność

Agnieszka Dygant pokazała młodszą o 17 lat siostrę

Aktorka, którą znacie m.in. z serialu "Prawo Agaty" i filmu "Pitbull" Patryka Vegi"Botoks", niechętnie chwali się swoim życiem prywatnym i nie spotkałyśmy się jeszcze z tym, by pochwaliła się na Instagramie swoją młodszą, przepiękną siostrą Natalią. Czy też ma zamiar być aktorką?

 

#ladies #gentleman #madamme #monsieur #damen # herren #my....sister Natalia🦋 #Beautiful girl #

Post udostępniony przez agnieszka dygant (@agnieszka_dygant_official)

Co ciekawe, obie siostry dzieli aż 17 lat różnicy. Patrząc jednak na 44-letnią Agnieszkę trudno domyślić się, jaka różnica wieku dzieli obie panie. Łączy je świetlista cera, piękny uśmiech i oryginalna uroda. Natalia urodziła się, kiedy Agnieszka miała 17 lat, była córką z drugiego małżeństwa jej mamy.

Dostrzegacie podobieństwo?


Miss pomagała sierotom w... rękawiczkach. Brzydziła się ich dotknąć? Posypały się oskarżenia, a dziewczyna przeprasza i tłumaczy

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/10 miesięcy temu
Dużo ladniejsza od niej
/10 miesięcy temu
Obie paszczury jak diabły