POLECAMY

Kryzys w związku Agnieszki Chylińskiej zażegnany? "Dali sobie drugą szansę"

Jeden z tabloidów zaserwował optymistyczne plotki. Oby prawdziwe!
Kryzys w związku Agnieszki Chylińskiej zażegnany? "Dali sobie drugą szansę" fot. ONS.pl

Kilka miesięcy temu Agnieszka Chylińska przyznała, że w jej życiu dochodzi do zmian, których nie chce. Czy nastał lepszy czas dla niej i dla jej związku? Jeden z tabloidów donosi, że artystka szuka sposobu na ocalenie związku...

Agnieszka Chylińska pogodziła się z mężem

Na kanapie u Magdy Mołek w programie "W roli głównej" wyznała, że nie tak chciała, by wyglądało jej życie, małżeństwo, macierzyństwo. Czy coś się zmieniło?

Powiedziała coś, do czego wiele matek się nie przyznaje. Chylińska o macierzyństwie i swoim życiu: "W ch*j mi się nie podoba"

Podobno wywiady, których udzieliła Chylińska w mediach, otworzyły czy mężowi piosenkarki. – Dali sobie z Markiem drugą szansę. Po wywiadach, które udzieliła Agnieszka jej mąż zdał sobie sprawę, że może ją stracić. To było dla niego jak kubeł zimnej wody – opowiada osoba z otoczenia Agnieszki Chylińskiej.

Mówi się, że w związku z tym na początku roku zabrał piosenkarkę na romantyczne wakacje i zabiegał o jej względy. – On już wcześniej czuł, że nie wiedzie się między nimi najlepiej, ale traktował to jako chwilowy problem. Potrzebował mocnych słów Agnieszki, by pójść po rozum do głowy – dodaje  informator plotkarskiego pisma.

 

Już za chwileczkę, już za momencik...

Post udostępniony przez Agnieszka Chylińska (@agnieszka.chylinska)

Agnieszka Chylińska pogodziła się z mężem? Mamy nadzieję, że tak, choć nie ukrywamy, że to mogą być jedynie domysły. Agnieszka Chylińska nie kreuje się na matkę i żonę idealną. Nie skrywa prawdy za uśmiechem, jeśli już - to tylko ironicznym. Nie udaje w wywiadach, dlatego jest autentyczna i media czekają na jakikolwiek ruch z jej strony - może zdradzi coś więcej? Wiele Polek stawia ją za wzór - Chylińska mówi co myśli, nie bacząc na to, co ktoś o niej pomyśli. Aktualnie koncertuje - grywa w Londynie, Berlinie. Czy na Wielkanoc wróci do Polski?

Wielki sukces singla "Forever Child" Agnieszki Chylińskiej

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)