Agnieszka Chylińska fot. ONS

Agnieszka Chylińska o rodzicach, Bogu, próbach samobójczych. SZCZERY wywiad

To najbardziej szczery wywiad, jakiego kiedykolwiek udzieliła artystka. Gwiazda rozlicza się z przeszłością, mówi o relacjach z rodzicami, próbach samobójczych oraz zdradza, jaką matką jest dla swoich dzieci.
/ 13.11.2018 09:35
Agnieszka Chylińska fot. ONS

Agnieszka Chylińska uchodzi za jedną z najbardziej nieszablonowych wokalistek polskiej sceny muzycznej. Od początku kariery przylgnęła do niej łatka artystki niepokornej, zbuntowanej, nierzadko wywołującej kontrowersje, a nawet skandale. W ostatnich latach jej wizerunek nieco złagodniał, lecz czy na stałe?

Agnieszka Chylińska o przeszłości, relacjach z rodzicami i macierzyństwie

Agnieszka Chylińska jest w trakcie promocji nowej płyty „Pink Punk”. Najnowszy album ma być zwrotem w stronę „dawnej Chylińskiej”. Mroczne brzmienia i szczere teksty są formą rozliczenia z wydarzeniami sprzed lat? Niewykluczone.

Gwiazda zdecydowała się na poruszający wywiad, którego udzieliła Edwardowi Miszczakowi, Marcinowi Prokopowi i Kubie Wojewódzkiemu. Rozmowa przypomina... psychoanalizę. Artystka wraca do początków kariery z zespołem O.N.A. Muzyka przyniosła jej sławę i pieniądze, jednak nie wszystko w tamtym czasie układało się dobrze.

Otaczałam się ludźmi, którzy zajmowali się tym, żeby z tej gówniary trzepać hajs, a nie dbać o jej psychikę i wnikać, czy ona to przeżywa, czy nie. Pierwsze depresje, załamania, próby samobójcze, to były pierwsze lata O.N.A. Ja czułam, że się mijam z tym snem, który sobie wymyśliłam, że się przestrzeliłam. 18 lat to było za wcześnie, zostałam zniszczona, zepsuta, rozp***dolona, ten alkohol, narkotyki, faceci - to było za szybko
- wyznała po latach.

Młodziutka gwiazda, oszołomiona sukcesem, nie znajdywała ukojenia również w relacjach rodzinnych. Ojciec i matka mieli jej za złe, że dla muzyki porzuciła naukę.

Od rodziców dostałam wilczy bilet - wedle matki byłam artystką ze spalonego teatru, a ojca bardzo rozczarowałam. Nie mogłam pojąć tego, że mnie nie wspierali. Byłam pełna kompleksów, potrzebowałam telefonu od matki, która by powiedziała: „Córeczko, dasz radę”. Na tym paliwie jadę przez całe życie. Ciągle muszę komuś coś udowadniać i komuś mówić, że warto mnie kochać, warto mi zaufać.

Z czasem artystka dorosła, dojrzała, zmieniła swoje postrzeganie świata. Nawróciła się. W wywiadzie opowiedziała również o swojej relacji z Bogiem, która pomaga jej przetrwać trudne chwile.

Proszę Go codziennie, głównie o to, aby przeżyć dzień (...) Życie ma różny kolor, ale czasami tej czerni jest za dużo i masz ten wybór, że albo się zachlać na śmierć, albo pójść w tango, albo napisać o tym piosenkę i negocjować z czasem
- powiedziała Chylińska.

Wokalistka, która rzadko mówi o swojej rodzinie, zdradziła również, jaką jest matką. Przypomnijmy, że Agnieszka Chylińska ma troje dzieci: 12-letniego syna Ryszarda, 8-letnią córkę Esterę i 5-letnią córkę Krystynę. Gwiazda nie ukrywa, że nie jest matką idealną, jednak stara się, by czas spędzony z dziećmi był wartościowy.

To znaczy, że nie jestem doskonałą mamą. Ja mam po ojcu też to, że ojciec był fantastyczny, ale było go bardzo mało w domu. I też jestem fantastyczna, kiedy jestem z dziećmi. Ale głównie mnie nie ma
- powiedziała.

Przeczytaj:
Agnieszka Chylińska zrobiła sobie nowy tatuaż. Nie uwierzysz, jaką część ciała wytatuowała
Powiedziała coś, do czego wiele matek się nie przyznaje. Chylińska o macierzyństwie i swoim życiu: "W ch*j mi się nie podoba"