POLECAMY

Niewiele kobiet zdecydowałoby się na TAKI gest. Agata Młynarska, brawo!

Prezenterka przekazała suknię ślubną na szczytny cel i zachęca kobiety, by wzięły udział w charytatywnej licytacji. Dowiedz się więcej!
Edyta Liebert / 10 miesięcy temu

Wiele kobiet marzy o unikalnej sukni ślubnej. Wówczas kierują swe kroki ku projektantkom i krawcowym. Ale co myślicie o sukni z historią, która należała np. do... Agaty Młynarskiej? Gwiazda telewizji oddała swoją suknię ślubną i szuka jej przyszłej właścicielki. Szczegóły poniżej!

Telewizja TLC i Fundacja Rak’n’Roll - Wygraj Życie! poszukują dziewczyny, która pójdzie do ślubu w sukni Agaty Młynarskiej. Ślubna kreacja przejdzie metamorfozę pod okiem projektantki Magdaleny Sochy-Włodarskiej, ekspertki programu „Sposób na suknię”. Dochód z jej sprzedaży zasili konto Fundacji Rak’n’Roll – Wygraj Życie! i pomoże wesprzeć kobiety, które na co dzień borykają się z chorobą nowotworową.

Nie ma piękniejszej sukni niż ta, w której kobieta czuła się najszczęśliwsza na świecie. Tym bardziej, kiedy to uczucie trwa po dziś dzień. Mój ślub był bardzo intymny, a suknia pełna prostoty i dziewczęcości. Dziś ten symboliczny kawałek mojego wielkiego szczęścia chcę przekazać po to, aby innym, zwłaszcza tym potrzebującym wsparcia i pomocy w ciężkiej chorobie, żyło się lepiej
- powiedziała Agata Młynarska.

Agata Młynarska od wielu lat angażuje się w akcje charytatywne. Tym razem zdecydowała się na krok, który dla wielu kobiet byłby bardzo trudny do postawienia. Jej celem jest zebranie jak największej kwoty od chętnej przyszłej panny młodej! To już nie pierwszy raz, kiedy zdecydowała się wspomóc działanie Fundacji Rak’n’Roll – Wygraj Życie! założonej przez Magdalenę Prokopowicz. W 2011 roku zlicytowała na jej cele swoją ukochaną suknię wysadzaną 17 tys. kryształków Swarovskiego.

Agnieszka Woźniak-Starak przekazała designerską suknię ślubną na licytację na rzecz bezdomnych zwierząt

Październik to ważny miesiąc – miesiąc walki z rakiem piersi. Dlatego zdecydowałam się oddać swoją suknię w ręce naszej fenomenalnej i nieziemsko zdolnej projektantki, Magdaleny-Sochy-Włodarskiej. Po to, aby przerobiła ją pod dyktando przyszłej panny młodej, która kupując ją, zasili konto Fundacji Rak’n’Roll – Wygraj Życie!, działającej na rzecz poprawy jakości życia chorych na raka. Kontynuując tym samym to, co ja właśnie zaczęłam – dzieląc się swoim szczęściem z tymi, którzy bardzo tego potrzebują  – dodaje dyrektor rozwoju TLC.

Suknia ślubna Agaty Młynarskiej w dobrych rękach

Wiele z was pomyśli pewnie, że to jak zakup kota w worku. używana suknia ślubna poddana metamorfozie? Łatwiej przejść się do komisu, jednak spieszymy donieść, że to jedna z nielicznych okazji, by spotkać się z wyjątkowa projektantką, Magdaleną Sochą-Włodarską, która w branży ślubnej jest szerzej znana jako współzałożycielka i połowa duetu MOONS, słynącego z niesztampowych sukien ślubnych i nie tylko. Jej suknie to prawdziwe dzieła sztuki, które charakteryzuje zmysłowa prostota, harmonia i elegancja.

 

Czas na jesień pełną nowości w @tlcpolska! #sniadanie #konferencja #pokazprasowy @nowosci #ramowka #tlc

Post udostępniony przez Agata Młynarska (@agata_mlynarska)

Akcja charytatywna telewizji TLC i Fundacji Rak’n’Roll – Wygraj Życie! wystartowała 2 października. Panny młode, które chciałyby pójść do ślubu w sukni Agaty, stworzonej na nowo przez Magdę, powinny wysłać swoje zgłoszenie na adres: sposobnasuknie@raknroll.pl. W wiadomości należy zawrzeć: imię, nazwisko, dane kontaktowe i krótką informację o sobie, planowanym ślubie, a także o budżecie, jaki zakładany jest na suknię. Zgłoszenia są przyjmowane do 8 października 2017 roku. O wyborze panny młodej, dla której Magda przygotuje autorski projekt na bazie sukni Agaty, a następnie uszyje go według swojego pomysłu, zdecyduje wysokość zadeklarowanej kwoty. Suma zostanie w całości przekazana na konto Fundacji Rak’n’Roll – Wygraj Życie! i będzie stanowić pomoc dla chorych na raka. Szczegółowe informacje znajdują się na stronach: tlcpolska.pl i raknroll.pl.

Powodzenia! Ciekawe, czy inne gwiazdy pójdą w jej ślady? Oddałybyście swoje suknie ślubne, by wspomóc walkę z rakiem?

Maria Sadowska powiedziała „tak” w zniewalającej sukni od polskiej projektantki. Ale to nie wszystko...

Źródło: materiały prasowe

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/10 miesięcy temu
Świetna akcja, chorym przyda się każda złotówka.