Aga i Wojtek ze Ślubu od pierwszego wejrzenia - zdjęcia z sesji ślubnej fot. Screen Instagram @wojtek_1989

Aga i Wojtek ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazali zdjęcia z sesji ślubnej. Fanka: „Uciekająca panna młoda najlepsza!”

Agnieszka i Wojtek z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” pokazali dotąd niepublikowane zdjęcia z sesji ślubnej. Już wtedy było widać, że do siebie pasują.
/ 02.08.2020 13:19
Aga i Wojtek ze Ślubu od pierwszego wejrzenia - zdjęcia z sesji ślubnej fot. Screen Instagram @wojtek_1989

Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik to para, która wzięła ślub w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia” i do tej pory tworzy udane małżeństwo. Śmiało można nazwać ich nawet ulubieńcami internautów, bo cokolwiek zrobią, mogą liczyć na poparcie internautów.

Fani Agi i Wojtka kibicują ich związkowi, a ostatnio mogli razem z nimi powspominać moment ślubu. Na Instagramie opublikowali zdjęcia z sesji ślubnej, które do tej pory nie były pokazywane!

Nieznane zdjęcia z sesji ślubnej Agnieszki i Wojtka

Jako pierwszy nieznane do tej pory szerszemu gronu odbiorców zdjęcia opublikował Wojtek. Post ze zdjęciami nowożeńców okrasił słowami: 

Wspominam tamten czas z dużą nostalgią, gdyż w końcu mogłem się przypatrzeć Adze bez kamer i nerwów, jak ślicznie wyglądała w sukni ślubnej.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Wojciech Janik (@wojciech_janik_official)

Niezapomniana sesja ślubna odbyła się na krakowskim Kazimierzu, niezwykle malowniczej dzielnicy miasta o ciekawej architekturze. Młode małżeństwo w zaułkach starych uliczek i budynków prezentuje się wspaniale. Wybór miejsca na sesję ślubną docenili także internauci.

Zauważyli, że sesja najwyraźniej nie była nagrywana, bo w programie nie pokazano takich kadrów. Dzięki temu panna i pan młody mogli spędzić trochę czasu z dala od obiektywów.

Fani pary natychmiast poprosili o więcej zdjęć. Podobną niespodziankę postanowiła zrobić obserwującym Aga, która również opublikowała prywatne zdjęcia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Łyczakowska (@agnieszka_lyczakowska)

Pamiętam ile śmiechu było przy tej sesji, radości, a zarazem niepewności czy pomimo problemów życiowych przetrwamy... Dziś nas te uczucia opuściły i zostały same te emocje związane ze szczęściem i pewność, że życie nas już nie zaskoczy, a my łapiemy je garściami.
- napisała Agnieszka.

Fanom najbardziej spodobało się zdjęcie, które zatytułowali „uciekająca panna młoda”. Agnieszka biegnąca w długiej białej sukni, a za nią próbujący dogonić wybrankę mąż... Musimy przyznać, że wyglądają uroczo.

Agnieszka pod jednym ze zdjęć napisała nawet, że ekipa programu spisała się doskonale, bo dobrano ich idealnie. Ich codzienne życie nie jest wolne od sprzeczek, ale pełne miłości i wiary w to, że tak już zostanie.

To też może cię zainteresować:
Czy uczestnicy programu mogli się rozmyślić? Oliwia przyznaje, że miała wątpliwości
Adam został ojcem - wylała się na niego fala hejtu. Tym razem jedna z fanek przegięła
Aga i Wojtek mają taki sam tatuaż. Czy planują zrobić kolejne?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)