„Wściekłaś się na ten gluten czy co?”, „Szkoda mi twojego chłopa”. Afera o pierniczki na Instagramie Anny Lewandowskiej trwa!

Co tak podzieliło fanki przed Bożym Narodzeniem?
Joanna Mazur / 11 miesięcy temu
„Wściekłaś się na ten gluten czy co?”, „Szkoda mi twojego chłopa”. Afera o pierniczki na Instagramie Anny Lewandowskiej trwa! screen Instagram

Anna Lewandowska znana ze swej miłości do jedzenia bez glutenu, podzieliła się przepisem na pierniczki bezglutenowe przed świętami i zakomunikowała to na swoim Instagramie:
„Pyszne, bezglutenowe pierniki 🍪🎄 MÓJ COROCZNY HIT! 👉🏻 www.hpba.pl #healthyplanbyann #annalewandowska #recipe
YUMMY AND GLUTEN FREE GINGERBREAD!
Healthy gluten-free gingerbread 🎄🍪”

Nikt się jednak nie spodziewał, że kilku osobom nie spodoba się ten przepis i zaczną krytykować pomysły trenerki, robiąc osobiste wycieczki w stylu: „Szkoda mi twojego chłopa, co może przy tobie jeść?”, czy też komentując nadmierne uwielbienie Anny dla bezglutenowej diety: „Mam ochotę na bezglutenowe wymioty.... wściekłaś się na ten gluten czy co?”, a także cytując badania dotyczące szkodliwości niejedzenia glutenu: „Zdaniem ekspertów Instytutu Żywności i Żywienia (IŻŻ), dieta bezglutenowa nie powinna być powszechnie stosowana przez osoby zdrowe, w ślad za nieracjonalnym trendem popularyzowanym ostatnio w mediach”.

Anna Lewandowska w modnej ramonesce z PRZECENY! Wiemy, gdzie ją kupicie

Sama Anna Lewandowska nie wytrzymała i odpowiedziała jednej z czepiających się jej pierniczków fanek, że nie musi żałować Roberta, bo on je wszystko i zdrowo. „Więc niech nie będzie Ci szkoda :)” - napisała trenerka.

Oczywiście towarzystwo się spolaryzowało, a na Instagramie awantura trwa. Komentarzy przybywa, jest coraz weselej. Jeśli macie chęci i siły obserwować tę burzę w szklance wody - niżej post Ani - można wejść na jej Instagram i zabrać głos w dyskusji.

 

 

Wesołych Świąt!

Więcej newsów o Ani - polecamy!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/11 miesięcy temu
szkoda ze sie taki gwozdz programu ktory pcha sie do gazet nie podzieli sie z biednymi tymi ciastkami ani pieniedzmi. nastepne zero ,ktore mysli ze jest GWIAZDA . kim jest gwiazda w tych czasach . hee . na to trzeba zasluzyc.