Adele założyła sukienkę sprzed schudnięcia 45 kg fot. ONS.pl, screen Instagram @adele.kolaż polki.pl

Adele założyła sukienkę z czasów, gdy ważyła 45 kg więcej. Wprawiła fanów w zachwyt

Piosenkarka sporadycznie publikuje zdjęcia na Instagramie, ale jeśli już to robi, to w konkretnym celu - tym razem zaprezentowała się w kreacji z koncertu z 2016 roku. Jak wygląda w niej po metamorfozie?
Edyta Liebert / 28.06.2020 14:44
Adele założyła sukienkę sprzed schudnięcia 45 kg fot. ONS.pl, screen Instagram @adele.kolaż polki.pl

Na Instagramie Adele zrobiło się bardzo sentymentalnie i intrygująco po tym, jak artystka postanowiła przypomnieć swój występ z festiwalu Glastonbury w 2016 roku. Założyła koncertową kreację i rozgrzałą tym Instagram do czerwoności. Jak wygląda w niej po 4 latach i metamorfozie?

Adele schudła 45 kg

Adele zaskoczyła fanów swoim nowym wizerunkiem, kiedy to pokazała się odchudzona o 45 kg. W bliskim czasie poinformowała, że nagrywa nową płytę (ostatnią wydała 5 lat temu). Rozstała się po 8 latach z mężem, Simonem Koneckim, a następnie sprzedała rezydencję, na której według „Daily Mail” mogła stracić aż milion funtów. Wiele zmian spowodowało, że fani jeszcze chętniej zaczęli się jej przyglądać i stosować jej dietę sirtfood.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele (@adele)

Gwiazda schudła ponad 45 kilogramów, a 6 maja, z okazji swoich urodzin, zamieściła na Instagramie zdjęcie w dopasowanej sukience powyżej. Adele jest raczej oszczędna w pokazywaniu się na Instagramie, ale tym razem miała wyjątkowy pretekst. Zaczęło się od umieszczenia zdjęcia z 2016 roku, co większość fanów miała nadzieję kojarzyć ze zbliżającą się datą premiery nowej płyty... 27 czerwca artystka udostępniła to archiwalne zdjęcie z koncertu podczas festiwalu Glastonbury:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele (@adele)

Adele w koncertowej sukience sprzed 45 kg

W tym roku z powodu epidemii koronawirusa organizatorzy zrezygnowali z tego przedsięwzięcia. Następnie postanowiła „po 5 cydrach” założyć kreację z tego pamiętnego występu. Na zdjęciu widać Adele tańczącą w swoim salonie przed telewizorem, pewnie śpiewającą to, co dawna Adele z telewizora ;) 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele (@adele)

Jak Adele prezentuje się w kreacji sprzed 4 lat? Zdjęcie jest dość rozmazane, a sukienka czarna, więc trudno ocenić, ile materiału jest za dużo i jak bardzo obszerna jest teraz dla niej ta kreacja. Niemniej jednak raz, kiedy Adele ośmieliła się (po alkoholu, ale jednak) odsłonić nieco prywatności. 

Czytaj także: Niewiarygodna metamorfoza Adele - jak artystka schudła 45 kg?Dom Adele to prawdziwa willa - jak mieszkała kiedyś piosenkarka?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)