„Tłuścioch”, „Co z tego że ma ładny głos, jak jest gruba”... Adele zagrała na nosie hejterom. Schudła 20 kilogramów?

A może to tylko domysły?
Edyta Liebert / 19.12.2017 14:17

Adele jest światowej sławy piosenkarką, która wystarczy, że wyjdzie na scenę, a publika szaleje z ekstazy. Boski głos, wspaniałe warunki niebywała charyzma oraz... duża nadwaga. Ona była przyczyną wielu jej kompleksów.

Poniekąd dzięki niedoskonałemu wizerunkowi zachwyciła żeńską publikę. Nie była drugą estradową Beyonce, czy słodką Britney Spears. Wychodzi na scenę i śpiewa, bez choreografii. Zawsze szczera i otwarta. Kiedy mówiła, że rodzina jest najważniejsza, schodziła ze sceny, by zająć się synkiem. Przerwa w karierze? Tak, bo wierzyła, że ma do czego wracać.

Adele schudła?

Nigdy nie unikała wulgaryzmów i konfrontacji. Nie przejmowała się ani tym, jak wygląda, ani tym, co na siebie zakłada. Do czasu, kiedy jej kariera nabrała tempa, a specjaliści od wizerunku wtłoczyli jej stereotyp pięknej gwiazdy z perfekcyjną kreską namalowaną eyelinerem i w kreacjach za tysiące dolarów. Stała się dziewczyną nie z sąsiedztwa, a ze sceny.

Eksperci narzucili jej nowy styl. Media rozpisywały się o „grubym talencie”, ona sama - wpadła w depresję. Adele zaczęła bardziej dbać o swój wizerunek, wybierając stylizacje, które ukrywały wady jej sylwetki. To było priorytetem! Najnowsze zdjęcia jednak pokazują, że... Adele schudła! Jakiej diecie się poddała? Zobaczcie stare i nowe zdjęcia w galerii!

Więcej o gwiazdach:

Joanna Liszowska nie jest już blondynką? Co za metamorfoza!
Shakira w fatalnym stanie. „Krwotok nie ustaje”

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/30.04.2018 11:24
https://krystal28.wordpress.com/2018/04/25/raport-beniamina-fulforda-23-kwietnia-2018/
/07.01.2018 19:50
zagrałaby na nosie, gdyby szczerze olała ten hejt.