Adele przyznała się publiczności do swojego wstydliwego nawyku. Fani poczuli się... zniesmaczeni jej wyznaniem

Publiczne przyznanie się do niektórych faktów ze swojego życia nie zawsze wychodzi gwiazdom na dobre. Wyznanie Adele naprawdę zniesmaczyło jej fanów. O jaki nawyk artystki chodzi?
/ 29.07.2020 09:13

Adele Laurie Blue Adkins znana po prostu jako Adele, to jedna z najpopularniejszych brytyjskich piosenkarek. Szacuje się, że do tej pory sprzedała 60 milionów (!) płyt.

Ostatnio o Adele jest bardzo głośno również z innego powodu - gwiazda przeszła spektakularną metamorfozę. Schudła 45 kg za sprawą diety sirtfood. Zdjęcia jej szczupłej sylwetki obiegły media na całym świecie, a wiele osób zainteresowało się także dietą stosowaną przez artystkę.

Wstydliwy nawyk Adele

Podczas jednego z koncertów w Chicago Adele postanowiła przyznać się publiczności do wstydliwego nawyku, którego nie potrafi się oduczyć. Zdradziła fanom, że... dłubie w nosie.

Chciałabym przestać grzebać w nosie. To mój naprawdę zły zwyczaj. 
- powiedziała Adele.

To jednak nie koniec wyznania piosenkarki. Adele postanowiła pociągnąć temat i powiedziała:

Grzebałam też w nosie mojego syna. Rolowałam smarki i wyrzucałam.

Niecodzienne zwierzenie gwiazdy sprawiło, że wielu fanów obecnych na koncercie poczuło zniesmaczenie. Nie wszyscy rozumieją potrzebę dzielenia się z innymi tak intymnymi szczegółami. Tym bardziej że rzecz jest nieco obrzydliwa.

Piosenkarka zrozumiała, że przesadziła i próbowała się tłumaczyć. Powiedziała, że przecież to jej syn, a robiła to, kiedy nikt nie widział.

Mimo wszystko wydaje się, że podobne wyznanie nie powinno mieć miejsca, a niektóre sekrety lepiej zachować dla siebie. Trzeba jednak przyznać, że innym gwiazdom także zdarzają się wpadki, w dodatku wcale nie muszą się do nich przyznawać.

Czytaj więcej na temat Adele:Niewiarygodna metamorfoza Adele. Gwiazda łącznie schudła aż.... 45 kg. Jak to zrobiła?Adele założyła sukienkę z czasów, gdy ważyła 45 kg więcej. Wprawiła fanów w zachwytDieta sirtfood (dieta Adele) - jadłospis, przepisy, produkty, zasady, efekty, przeciwwskazania

Tagi: Adele
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)