„Jak Oni śpiewają” – bez Jabłczyńskiej

Wczorajszy sobotni wieczór sprawdził umiejętności wokalne gwiazd nie tylko w solówkach, ale też w duetach.
/ 11.10.2009 09:53
Wczorajszy sobotni wieczór sprawdził umiejętności wokalne gwiazd nie tylko w „Jak Oni śpiewają” – bez Jabłczyńskiejsolówkach, ale też w duetach.

Oto, jak wyglądały wczorajsze duety:

  • Patricia Kazadi i Joanna Jabłczyńska – „Sing, sing” Maryli Rodowicz,
  • Joanna Liszowska i Agnieszka Włodarczyk – zmysłowe „Lady Marmalade”,
  • Laura Samojłowicz i Robert Kudelski – wykonali utwór „Something stupid” duetu Robbie Wiiliams i Nicole Kidman,
  • oraz Krzysztof Respondek i Artur Chamski – piosenka „Pokaż, na co cię stać” zespołu Feel.

Po tych wykonaniach odbyła się najmniej przyjemna rzecz – głosowanie o to, kto ma odejść z programu. Tym razem była to Joanna Jabłczyńska, co zasmuciło szczególnie Rudiego Schubertha, który dopingował do tej pory i ją, i jej partnerkę w duecie, Patrycję Kazadi. Występ duetu, mimo okrągłej szóstki od sędziów, okazał się jednak pechowy dla Joasi.

„Jak Oni śpiewają” – bez Jabłczyńskiej

Następna część programu wróciła do standardowego planu, czyli występów solowych najbardziej znanych piosenek musicalowych. Joanna Liszowska z „Life is a Cabaret” udowodniła, że wraca do formy, zdobywając wysokie noty i komentarze od jurorów, między innymi Edyty Górniak. Po Liszowskiej wystąpiła Agnieszka Włodarczyk – poszło jej trochę gorzej niż w duecie z Liszowską, za interpretację Abbowej „Dancing Queen” dostała zaledwie 4,7 punktów, ale i pochwałę, że jej głos świetnie pasuje do tego typu piosenek. Kolejne dwie szóstki poleciały do panów: Krzysztofa Respondka za „Pamięć” i Artura Chamskiego za wykonanie „New York, New York”.

„Jak Oni śpiewają” – bez Jabłczyńskiej

Gorzej, ale tylko odrobinę poszło znowu Laurze Samojłowicz
– mimo wsparcia aktora z teatru Roma w piosence „Total eclipse of the heart” aktorka uzyskała 5,8 punktów. Z kolei Robert Kudelski okazał się największym rozczarowaniem tego wieczoru: jego „Belle” dostało najniższą notę, 3,7 punktów. Na koniec wystąpiła Patrycja Kazadi, która przyzwyczaiła już wszystkich do pełnego profesjonalizmu i tak było tym razem: „Let the sunshine” zapewniło jej okrągłą szóstkę, kolejną tego wieczoru.

„Jak Oni śpiewają” – bez Jabłczyńskiej

Na koniec występów uczestników zaśpiewała sama Edyta Górniak, wykonując piosenkę „Litania” ze słynnego musicalu „Metro” i wprawiając w zachwyt wszystkich zgromadzonych w studio – widać było, że mimo zastoju w karierze Edyta wciąż znajduje się na wysokim poziomie wokalnym.

„Jak Oni śpiewają” – bez Jabłczyńskiej

Finał odcinka zaskoczył wszystkich – wręczony Robertowi Kudelskiemu Joker od Joasi Jabłczyńskiej powędrował z rąk Roberta do… Patrycji Kazadi. Zaś nominowanymi gwiazdami tego wieczoru stały się najlepsze jego wykonawczynie, Agnieszka Włodarczyk i Joanna Liszowska. Która z nich odpadnie za tydzień? Oglądajcie, szczególnie że to był ostatni Joker w tej serii – teraz gwiazd nie będzie nic chroniło przed nominacją do odpadnięcia z show.

fot. MWmedia
Źródło: jakonispiewaja.pl

mm
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)