POLECAMY

Wow! Jak one się prezentują! 8 gwiazd, które wyglądają pięknie bez makijażu. A niektóre nawet lepiej niż w make-upie

Nie zawsze perfekcyjna cera i podkreślone oczy dodają urody. Niektórym lepiej w wersji naturalnej
Małgorzata Germak / 4 miesiące temu

Świeże spojrzenie, promienna cera, uroczy uśmiech, naturalny rumieniec – będziecie w szoku, jak zobaczycie, jak one wyglądają bez makijażu. Niektóre gwiazdy nie wstydzą się i bez oporów wrzucają na Instagram swoje zdjęcia bez grama make-upu albo po przebudzeniu się czy z siłowni. Mało tego! Zachęcają inne kobiety do pokochanie siebie. Dodają hashtagi #nomakeup i przekonują, że każda z nas może czuć się pięknie bez umalowanych rzęs i różu na policzkach.

Zobacz 8 gwiazd, które wyglądają pięknie bez makijażu. A niektóre nawet lepiej niż w make-upie! Zapraszamy do naszej galerii, w której rządzi naturalność.

Więcej o gwiazdach:

Zamiast leniuchować Małgorzata Rozenek ostro trenuje na wakacjach. Jej filmy z treningami są hitem na Instagramie„Dzięki niej zrozumiałam, jaki jest największy sens w życiu”. Anna Lewandowska o miłości do córki – tak intymnie jeszcze nie było

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/4 miesiące temu
Teraz nawet jak babka wyjdzie w samym podkładzie, korektorze, pudrze, to jest ogólny zachwyt. Bo się nie umalowala a wygląda super. Życzyłabym sobie zobaczyć chodź jedna z ich bez makijażu kompletnego. Bo ja też jak naloze korektor, podkład i puder wyglądam super. Jak bez makijażu. Tyle że jak zmyje to wtedy widać drobne kolorystyczne nierówności cery. Gdzie nie gdzie jakąś krostke plamę.
/4 miesiące temu
toze nie mają mocnego makijażu oczu nie znaczy ze nie maa makjazu...nie widze zadnego zdjecia bez makijażu...