POLECAMY

61-letnia Monika Olejnik w bikini pokazuje, że wiek nie ma znaczenia

I że ma świetną figurę...
Edyta Liebert / rok temu
61-letnia Monika Olejnik w bikini pokazuje, że wiek nie ma znaczenia fot. Monika Olejnik Facebook/ kolaż polki.pl

Widok 61-letniej Moniki Olejnik w bikini, dziennikarki, matki i babci, budzi zazdrość! Prezenterka wrzuciła zdjęcia w kostiumie kąpielowym, a nawet kilka. A my wciąż zbieramy szczęki z piachu.

Monika Olejnik, która w lipcu tego roku skończyła 61 lat, a w bikini prezentuje się lepiej, niż można było przewidywać! Ktoś mógłby się spierać, że jej skóra utraciła jędrność, ale czy naprawdę można krytykować Olejnik za nieinwazyjne podejście do ciała i zaniechanie jakichkolwiek zabiegów plastycznych? Nie! Bo dziennikarka wygląda naprawdę rewelacyjnie. Rok temu pod jej wrażeniem była Kinga Rusin:

Niektórzy uważają ze w pewnym wieku nie powinno się wstawiać TAKICH zdjęć. A ja pamiętam jakie wrażenie zrobiły na mnie w zeszłym roku zdjęcia Moniki Olejnik w bikini! Co za motywacja! Zobaczyć nie sportsmenkę, nie trenerkę fitness, dla której ciało to narzędzie pracy, ale kobietę, która przez większość dnia siedzi przed komputerem, jest matką, a nawet babcią (sic!) i jest w TAKIEJ formie! Można? Można!

W zeszłym roku Olejnik zainspirowała też inne dojrzałe kobiety, które nie powinny się wstydzić swoich ciał! M.in. Kinga Rusin, która niedawno wyznała, że 15 lat temu wstydziła się pokazać w bikini. Olejnik dodała jej odwagi!

"15 lat temu wstydziłam się pokazać w kostiumie"

Figura Moniki Olejnik to zasługa jej ciężkiej pracy i aktywności fizycznej. Wydaje się być to niemożliwe, a jednak!

Sprawdź inne bikini gwiazd!

Aleksandra Kwaśniewska w bikini na Instagramie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/rok temu
Standardowy trik zdjęcie w niepełniej ostrości abstachując od olejnik jako osobość ktòrej nie trawię to każdego niestety czy mu się podoba czy nie czeka starośc poprosta dba o figurę ale skòra jedrnośc ciała tego nie da się ukryć taki jest los ludzki
/rok temu
rzyyyg!!!