POLECAMY

„Nie jest Pani pierwszej młodości”, „Czasu się nie oszuka”. Gwiazda TVN walczy z hejtem po tym, jak pochwaliła się ciążą

Kinga Korta spodziewa się dziecka, a wiadomość o jej ciąży rozpętała nie lada dyskusję…
Marta Słupska / 3 miesiące temu
„Nie jest Pani pierwszej młodości”, „Czasu się nie oszuka”. Gwiazda TVN walczy z hejtem po tym, jak pochwaliła się ciążą fot. instagram.com/kingakorta, kolaż Polki.pl

To, że kobiety zachodzą w ciążę coraz później, jest bezsprzeczne. Dla wielu osób jednak macierzyństwo po 40. roku życia jest niedopuszczalne i budzi skrajne emocje. Ofiarą takiego hejtu w internecie padła niedawno jedna z gwiazd telewizji TVN, która pochwaliła się ciążowym brzuszkiem na Instagramie.

50-latka młodą matką?

Kinga Korta zyskała w Polsce popularność, gdy TVN zaczął emitować program „Żony Hollywood”, w którym pokazywano Polki – kobiety sukcesu – mieszkające w Stanach Zjednoczonych. To, ile lat ma gwiazda, jest podobno owiane tajemnicą, jednak nieoficjalnie spekuluje się, że pomiędzy 45 a 50 lat. To dlatego informacja o jej ciąży wywołała w internecie taką burzę.

Korta o tym, że spodziewa się dziecka, poinformowała w lutym na swoim koncie na Instagramie.

Chcieliśmy podzielić się piękną wiadomością ze wszystkimi. Wkrótce będziemy mieć nową miłość w naszym życiu. Czekanie na nasze dziecko napełniło nasze serca tak wielką miłością i radością!
– napisała Kinga.

Modelka już wcześniej próbowała zajść w ciążę, o czym otwarcie opowiadała w programie TVN. Niestety, ona i jej mąż Chet, amerykański biznesmen, nie mogli doczekać się potomka.

Myślę, że czynnikiem, dla którego nie mogę zajść w ciążę, są toksyny i chemia, jakie kiedyś nakładałam na siebie. Zrobiłam badania. Nie ma wytłumaczalnych powodów, dla których ja w tę ciążę nie mogę zajść. Bardzo staramy się o dziecko. Nie przewidziałam, że nie będę mogła zajść w ciążę. Naturalne metody są dla mnie najważniejsze, będę się starała, dopóki czas mi na to pozwoli
– mówiła w jednym z odcinków „Żon Hollywood”.

W końcu się udało i wszystko wskazuje na to, że już za kilka miesięcy ich rodzina się powiększy. Oboje bardzo się z tego cieszą. Obecnie Korta wygląda kwitnąco, jednak to, że jest w ciąży, nie spodobało się wielu internautom. Niektórzy zarzucają jej bowiem, że nie powinna decydować się na macierzyństwo w tak późnym wieku.

Czy Pani zdaje sobie sprawę z tego, że gdy pani dziecko będzie mieć 20 lat, pani będzie mieć 70? Nie chcę nikogo obrażać, ale nie wiem, czy pani zdaje sobie z tego sprawę, że kiedy ono będzie wchodzić w dorosłe życie będzie pani najbardziej potrzebować?
– brzmi jeden z komentarzy (pisownia oryginalna).

Tak czy siak nie jest Pani pierwszej młodości..mimo że jest Pani zadbana, po zabiegach itd... 30 lat Pani nie ma, czasu się nie oszuka... Tak czy inaczej na dziecko nie jest już Pani "za młoda, ale nie mówię tego złośliwie, stwierdzam fakt. Pani życzę dystansu więcej do się siebie i zdrowej, pięknej dzidzi
– głosi ktoś inny (pisownia oryginalna).

Niektóre kobiety stanęły jednak w obronie Korty życząc jej wszystkiego, co najlepsze, a także dodając otuchy, że nie powinna się przejmować hejtem. My także dołączamy się do życzeń i mamy nadzieję, że już wkrótce małżeństwo powita na świecie zdrową córeczkę lub synka!

A co wy sądzicie o macierzyństwie po 40. lub 50. roku życia?

Polecamy:
Te leki zabijają milion osób rocznie. Ty też, chociaż o tym nie wiesz, jesteś na nie narażona
Karmi piersią i sprzedaje własne mleko. Zarobiła już na nim ponad 20 tysięcy złotych!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/3 miesiące temu
a co was to obchodzi to jest jejj sprawa. medycyna teraz idzie tak do przodu, ze wszytsko można zdziałąć. swoją droga pewnie zawstydzi nie jedną młodsza mamę swoją formą po ciązy. pewnie dieta, iqacai pójdą w ruch i bezie mega figura.
/3 miesiące temu
W tym wszystkim najważniejsze jest aby dzidziuś był zdrowy i kochany. Trzymam kciuki🤗
/3 miesiące temu
Gratulacje życzę zdrowego dzidziusia i nigdy nie jest za późno być mamą pozdrawiam 😍
POKAŻ KOMENTARZE (3)