Ta gwiazda ma 49 lat i nie miała operacji plastycznych! Jak ona to robi?!

Trudno uwierzyć, że w przyszłym roku skończy 50 lat! Wiele młodszych koleżanek może jej pozazdrościć takiego ciała. Jego właścicielką jest... Jennifer Lopez!
/ 5 miesięcy temu

Figura Jennifer Lopez bez wątpienia należy światowej czołówki! Gwiazda od wielu lat zachwyca wysportowanym, jędrnym i wyrzeźbionym ciałem. Co ciekawe, jej fani twierdzą, że wraz z upływem czasu J.Lo wygląda... coraz lepiej. Patrząc na te zdjęcia, trudno się z tym nie zgodzić!

Jennifer Lopez w stroju kąpielowym - zdjęcia

Najnowsze zdjęcia Jennifer Lopez robią furorę w internecie. Do tej pory polubiło je ponad 3,3 mln osób! Powód? Piosenkarka pozuje na nich w skąpym, pomarańczowym bikini, które eksponuje jej fenomenalne ciało. Jennifer Lopez z powodzeniem mogłaby konkurować z niejedną znaną trenerką. Jędrne piersi, szczupła talia, krągła pupa i umięśnione nogi to marzenie wielu kobiet. Najlepsza informacja jest taka, że wygląd Jennifer Lopez nie jest efektem operacji plastycznych, lecz... stosowania zasad zdrowego stylu życia!

Zobacz zdjęcia na następnych stronach i dowiedz się, jak Jennifer Lopez dba o figurę!

Przeczytaj:
Jennifer Lopez właśnie skończyła 49 lat. Jej zdjęcie w bikini podbija sieć!
Córka Jennifer Lopez do złudzenia przypomina mamę. Zobacz, jak wygląda 10-letnia Emme

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/3 tygodnie temu
Ciało klona..nic więcej. Donald Tusk też z tej samej fabryki w Teksasie... Kiedy wy otrzeźwiejecie..klonuje się od lat 40-tych...
/miesiąc temu
A ciało to regularne ćwiczenia i zdrowe odżywianie. Musi tego pilnować bo inaczej byłaby gruba, widać że ma do tego bardzo silne tendencje. Jest konsekwentna i zdyscyplinowana, i efekty widać:). Na zabiegi upiększające ciało na pewno też uczęszcza. Super wygląda.
/miesiąc temu
Laser:)
POKAŻ KOMENTARZE (3)