Ma 42 lata i spodziewa się pierwszego dziecka! Piękna Eva Longoria zostanie wkrótce mamą!

Gratulacje!
Edyta Liebert / 11 miesięcy temu
Ma 42 lata i spodziewa się pierwszego dziecka! Piękna Eva Longoria zostanie wkrótce mamą! fot. ONS.pl

 42-letnia Eva i 49-letni Jose spodziewają się pierwszego dziecka. Według doniesień jest to już czwarty miesiąc!

Pięknej aktorce i modelce, którą wylansował serial „Gotowe na wszystko” należą się serdeczne gratulacje! Longoria po kilku nieudanych małżeństwach i próbach założenia rodziny, w końcu dopięła swego. Aktorka spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Jak donoszą media, para jest wniebowzięta. Pobrali się w 2016 roku.

Płeć dziecka Evy Longorii

Ukochany mąż gwiazdy już po raz czwarty zostanie ojcem. Baston ma już 14-letnie bliźniaki i 22-letniego syna z małżeństwa z Natalią Esperon. Wiadomo, jakiej płci będzie bobas! Według „Us Weekly” Longoria i Baston spodziewają się chłopca. Para nie podała jeszcze imienia - prawdopodobnie ogłoszą to po narodzinach malca. Ich szczęście nie jest zagrożone, jednak ciąża po 40-tce choć jest coraz częściej spotykana, to wciąż budzi obawy.

Ciąża po 40-tce: jest się czego bać?

Zmiana stylu życia sprawiła, że coraz więcej kobiet decyduje się na późne macierzyństwo. Szanse na zajście w ciążę po 40. roku życia wynoszą zaledwie 10 proc. Późna ciąża jest ciążą wysokiego ryzyka. Zwiększa się wówczas ryzyko poronienia – po 40. roku życia przedwcześnie kończy się ok. 40 proc. ciąż.

Zobacz:

10 gwiazd, które musiały ukrywać ciąże na planie!
Liv Tyler i inne gwiazdy karmią piersią... i nie wstydzą się tego! Zobaczcie zdjęcia!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/11 miesięcy temu
Nie ma recepty na dobre życie Twoje stwiedzenie jest filozoficzne A moze bedzie żyć w luksusie A może ten luksus Go czyJą zabiję ?A ciąza wysokiego ryzyka jest zawsze Czy mloda czy starsza Znam duzo mlodych ktore nie mogę donościć ciąży A 50 -latka rodzi zdrową corkę Ważne żeby dziecko miało miłość w domu dwojga rodziców To jest podstawa do szczescia A nie dobrobyt ...
/11 miesięcy temu
Jedyny plus tej sytuacji, że dziecko urodzi się i będzie żyło w luksusie. Taką różnica wieku, to nic dobrego. Wiem coś na ten temat z autopsji.