Polski hydraulik Piotr Adamski screen Facebook

15 lat temu kobiety oszalały na punkcie najprzystojniejszego polskiego hydraulika. Jak dziś wygląda?

Piotr Adamski, czyli Polski Hydraulik zdobył 15 lat temu ogromną sławę. Przystojny mężczyzna szturmem podbił serca kobiet. Jak zmienił się przez ostatnie lata? Dziś trudno rozpoznać w nim blondyna z bilbordów.
/ 07.09.2020 14:11
Polski hydraulik Piotr Adamski screen Facebook

„Cudze chwalicie, swego nie znacie” chce się powiedzieć, kiedy pojawia się temat Polskiego Hydraulika Piotra Adamskiego. 15 lat temu zdobył ogromną sławę i wielokrotnie wymieniano go w rankingu najprzystojniejszych polskich mężczyzn. Co dziś się z nim dzieje i jak wygląda? 

Metamorfoza Polskiego Hydraulika

Piotr Adamski 15 lat temu wziął udział w hydraulicznej kampanii reklamowej, dzięki której okrzyknięto go „najprzystojniejszym polskim hydraulikiem”. O jego urodzie i wdzięku rozpisywały się zagraniczne media, takie jak „Financial Times”, „Liberation”, czy „Daily Telegraph”, a jego zdjęcie na tle wieży Eiffla krąży w mediach społecznościowych do dziś.

Adamski po medialnej przerwie wziął udział w drugiej edycji „Tańca z Gwiazdami”, zajął się modelingiem, a portale i gazety plotkarskie na wiele lat przestały się nim interesować. Aż do teraz. 

Przez kilka ostatnich lat Polski Hydraulik przeszedł prawdziwą metamorfozę i wygląda zupełnie inaczej niż blondyn, którego pamiętamy z bilbordów w całej Europie. Dziś 36-letni Adamski nosi krótszą fryzurę i zapuścił brodę. Obecnie zajmuje się własną działalnością. 

Mimo to Adamski nie zapomniał o swoich fanach, a w szczególności fankach i wciąż publikuje swoje zdjęcia w mediach społecznościowych, gdzie zebrał potężną rzeszę obserwujących. Internauci w komentarzach nie szczędzą mu komplementów twierdząc, że Polski Hydraulik starzeje się z klasą i wciąż świetnie wygląda. 

Może cię też zainteresować: 
Jak Agnieszka Kaczorowska łączy pracę z byciem mamą? "Nie sposób zrobić sobie urlop macierzyński"
Aleksandra Żebrowska o odzyskaniu ciała sprzed ciąży: "Nie straciłam ciała, przeciwnie - sporo go ostatnio zyskałam!"
Fani zauważyli na zdjęciu Małgorzaty Rozenek... alkohol
"Moja 5-letnia córka nadal nosi pieluchy" - za te słowa aktorkę Kristen Bell spotkał ogromny hejt