10 największych metamorfoz gwiazd 2017 roku

Kto zmienił kolor włosów, kto schudł, a kto przybrał na wadze?
Edyta Liebert / 22.12.2017 05:57

Każdy rok przynosi zmiany związane z pracą, rodziną, zdrowiem czy podróżami. 2017 rok kończy się lada chwila, a upłynął również pod znakiem gwiazdorskich metamorfoz - dziesięć z nich wyróżniłyśmy w tej galerii, bo nie są to kosmetyczne zmiany!

Wizerunek gwiazd jest brany pod lupę przez media i internautów. Popularność portali społecznościowych sprawia, że każda, nawet drobna zmiana w wyglądzie, modne botki czy trendowy płaszcz, są komentowane przez obserwujących gwiazdy internautów. Niektóre metamorfozy zyskały ogromną popularność w ostatnim roku. Dużym zaskoczeniem było ścięcie włosów przez Beatę Pawlikowską, której długie, choć cienkie pasma były znakiem rozpoznawczym.

Magda Gessler nie wstydzi się pokazywać bez makijażu, choć na zdjęciach trudno ją rozpoznać

Metamorfozy gwiazd 2017

Zdumiewający zasięg i zainteresowanie uzyskał Robert Lewandowski, który jest jedynym mężczyzną w tym zestawieniu. Z uwagi na jego popularność możemy się domyślać, że efekt tej metamorfozy już widziałyście, jednak nie mogło go zabraknąć w naszej galerii.

Ale czy wiecie, że Kate Hudson zrezygnowała z długich włosów na rzecz krótkiej czupryny? Widziałyście, jak schudła Katarzyna Niezgoda? Nie wszystkie metamorfozy są jednoznacznie udane. Stworzyłyśmy dla was miks dziesięciu najszerzej komentowanych, czyli najbardziej spektakularnych metamorfoz gwiazd 2017 roku.

Daryl Hannah, ofiara botoksu. Czy ktoś pamięta, jaką była piękną i utalentowaną dziewczyną?