anna lewandowska fot. Facebook Anna Lewandowska

Anna Lewandowska napisała na blogu post o kupie

Jesteśmy pewne, że żona Roberta Lewandowskiego zrobiła to z rozwagą i w dobrej wierze. Co nie zmienia faktu, że to historyczny moment ;)
/ 31.01.2017 13:01
anna lewandowska fot. Facebook Anna Lewandowska

W tytule żartujemy, a sprawa jest dość poważna i chcemy ją nagłośnić. Anna Lewandowska na swoim blogu zamieściła post dotyczący tego, że ludzki kał może odpowiedzieć na wiele pytań dotyczących właściwej (bądź nie) diety człowieka. Temat jest zawstydzający, spychany na bok, ale trenerka postanowiła go poruszyć. Fani? Zachwyceni!

Anna Lewandowska wyznała, że żyła w biedzie. W internecie zawrzało

Podobno każdy artysta, kiedy skończy pracę, to patrzy na swoje dzieło.

Post zawiera szczegółowe i rzetelne informacje: co wchodzi w skład kału? Co oznacza jego konsystencja? Pewnie w tym momencie uśmiechacie się z lekkim zażenowaniem, ale przeczytajcie, co ma do powiedzenia Anna Lewandowska:

Zdawałeś sobie sprawę z tego, że dużo dodatkowych informacji otrzymasz chociażby ze sposobu w jaki się wypróżniasz? Jeżeli kał spada do do muszli klozetowej z dźwiękiem i chlustem to oznacza to, że bez wątpienia w masie kałowej są niestrawione resztki pokarmowe. Stolec powinien opadać wolno dzięki pęcherzykom powietrza. Nie tylko z przyczyn estetycznych i higienicznych nie powinien brudzić toalety i wydawać nieznośnie brzydkiego zapachu. Jeżeli tak się dzieje to może to oznaczać występowanie procesów gnilnych, a co za za tym idzie występowanie złych bakterii. 

Całość oczywiście do przeczytania na blogu. "Kupa prawdę nam powie" - czytamy i zgadzamy się z tym, co pisze. Prosto z mostu, z dowcipem i w oparciu o naukową literaturę. Czy jest się do czego przyczepić? Nie! Anna Lewandowska pisze prawdę i nie boi się "nieestetycznych" tematów. W końcu chodzi o zdrowie!

5 dowodów na to, że Anna Lewandowska będzie świetną mamą