Meghan Markle i książę Harry fot. ONS.pl

Niebezpieczne lądowanie samolotu - na pokładzie byli księżna i książę Sussex!

Para książęca wybierała się do Australii, po służbowej wizycie na wyspie Tonga.
Sylwia Kazimierczuk / 28.10.2018 11:59
Meghan Markle i książę Harry fot. ONS.pl

Księżna Meghan Markle i ksiażę Harry obecnie kontynuują swoją dyplomatyczną podróż po Australii i Oceanii. Mieliśmy okazję zobaczyć, jak księżna podkreśla strojami swój ciążowy brzuszek, który powoli się zaokrągla. 

Na wyspie Tonga, gdzie zachwycała białą kreacją, para spotkała się z księżniczką Angeliką. Uznano, że Meghan zaliczyła wpadkę z mokrymi ramionami. 

Jak się okazało później, to był celowy zabieg, aby uchronić się przed wirusem Zika panujacym na wyspie. Księżna zabezpieczyła się środkami ochronnymi odstraszającymi komary.

Ich kolejną destynacją było Sydney. Na początku lot był udany i nic nie wskazywało na to, że mogą pojawić się nieprawidłowości. Pod koniec lądowania okazało się, że na pasie, na który miał skierować się samolot, obecnie był inny, który nie zdążył odlecieć

Pilot zadecydował o natychmiastowym wzbiciu się w powietrze i przeniesieniu na inny pas lądowania. Pasażerowie samolotu dolecieli bezpiecznie, mimo chwil grozy, jakie zapanowały pod koniec lotu. Obecnie przebywało na pokładzie 100 osób, w tym księżna i książę Sussex.

Zobacz też:
Zaskakujące prawo monarchii! Meghan Markle nie będzie mogła decydować o swoim dziecku? Została księżną, ale nadal jest feministką! Uroczy gest księżnej wobec księcia Harry'ego!