Miejsce dla Ciebie

Akademia Wolnego Czasu zaprasza na dzień otwarty.
/ 16.03.2006 16:57
W Warszawie z inicjatywy dwóch niezwykłych kobiet - architekta krajobrazu Agnieszki Kaszyńskiej i absolwentki łódzkiej ASP Ewy Otceten, powstało przedziwne miejsce Akademia Wolnego Czasu – to niezwykłe miejsce spotkań ludzi, którzy chcą twórczo i aktywnie spędzać chwile wolne od pracy i codziennych zajęć.

„Akademia powstała z myślą o kobietach i dla kobiet. Mam wiele koleżanek i przyjaciółek, z którymi od dawna chodzę w różne fajne miejsca w Warszawie. Zawsze marzyłam, aby mieć takie miejsce, gdzie można się spotkać, pogadać, podziałać razem, pośmiać się, zrelaksować - mówi Agnieszka Kaszyńska - pomysłodawczyni Akademii. - W zeszłym roku w lecie, leżąc na plaży doszłam do wniosku, że znam wiele osób, które są rewelacyjne, kochają to, co robią, więc robią to z pasją. Malują, projektują wnętrza, tańczą, prowadzą zajęcia z dziećmi, leczą zbolałe dusze. Zaprosiłam do współpracy Ewę Otceten, z którą niejednokrotnie miałam okazję pracować przy różnych, artystycznych przedsięwzięciach. Rozumiemy się bez słów. Udało nam się. Każda osoba, która do nas wchodzi i mówi - to jest miejsce dla mnie – to miód na nasze serca – to potwierdzenie, że to co robimy, ma naprawdę sens”.

Akademia Wolnego Czasu - to profesjonalizm, atmosfera, przytulne wnętrza, wyjątkowi ludzie – trenerzy, instruktorzy, którzy tworzą to miejsce i sprawiają, że jest inne niż wszystkie. Mamy mnóstwo energii, pomysłów, organizujemy zajęcia i warsztaty dla ciała i duszy. Przychodząc tu, można realizować swoje marzenia, pasje, zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia lub, po prostu, odetchnąć od codzienności.
W godzinach przedpołudniowych Akademia zaprasza na zajęcia mamy z dziećmi. Raz w miesiącu odbywa się tu „Spotkanie z tematem w tle” (o mężczyznach, sztuce, gotowaniu, poezji itp.). Zabawa gwarantowana!

15 października w godzinach 10-16 Akademia Wolnego Czasu zaprasza na dzień otwarty.
W programie:
- spotkania z instruktorami i trenerami
- szczegółowe informacje na temat wszystkich zajęć, warsztatów i kursów
- wystawa poświęcona sztuce batiku i Indonezji, która jest ojczyzną tej wyjątkowej techniki dekoracyjnej. Partnerem wystawy jest Ambasada Republiki Indonezji, która udostępniła eksponaty.
O godz. 13 pokaz warsztatów florystycznych - oryginalne jesienne kompozycje - połączenie kwiatów, warzyw i owoców;
O godz. 14 przedstawienie najnowszej propozycji Akademii – warsztatów weekendowych „Samopoznanie, drogą ku szczęśliwemu związkowi”;
O godz. 15 pokaz masażu mauri;


Akademia Wolnego Czasu Warszawa, ul. Dzika 4, wejście na antresolę koło Banku Millennium, www.akademiawolnegoczasu.pl"