POLECAMY

Jak mieszkają polskie gwiazdy?

Polscy celebryci chętnie zapraszają kamery i fotografów do swoich domów, by móc pochwalić się jak mieszkają.
Polscy celebryci chętnie zapraszają kamery i fotografów do swoich domów, by móc pochwalić się jak mieszkają.

Pokazywanie swoich mieszkań stało się bardzo modne i coraz więcej osób „publicznych” nie ma nic przeciwko dzieleniu się swoją prywatnością. Przyjrzyjmy się zatem co ciekawszym wnętrzom, tym  które potrafią wywołać emocje od zaskoczenia po drgawki.

Doda, czyli czego nie spodziewaliście się po „królowej” 
Na początek królowa polskich celebrytów, gwiazda o której najczęściej piszą plotkarskie portale i brukowce –  Doda. Czego spodziewalibyście się po kobiecie zwanej często królową kiczu? Przesady, chaosu, kolorów, złota, różowych ścian, skór pantery na ścianie? Nic z tych rzeczy.

Jak mieszkają polskie gwiazdy?

Jak mieszkają polskie gwiazdy?

Jak mieszkają polskie gwiazdy?
Źródło:www.plotkiogwiazdach.pinger.pl

Mieszkanie Dody  zaskakuje stylowością. Jest zaprojektowane przez profesjonalistę i to po prostu widać. Panuje tu nowoczesny i modny minimalizm,  który w połączeniu z bielą podkreśla przestrzenność mieszkania. Ku ogromnemu zdziwieniu, kolorystyka mieszkania jest ograniczona w zasadzie do dwóch kontrastowych  kolorów – bieli i czerni. Nie ma różu! Jest za to elegancko, efektownie, przejrzyście i luksusowo. Choć równocześnie kosztem odczucia, że pomieszczenia są  „surowe” i „chłodne” i tak sterylne, że nieznośne do  mieszkania.  Elementem przypominającym, że apartament zamieszkuje gwiazda głosząca samouwielbienie dla samej siebie, jest duże zdjęcie – portret Dody zawieszony nad łóżkiem w sypialni. Po tym mieszkaniu widać, że zamieszkuje go osoba, która zarabia powyżej średniej krajowej i  ten luksus dobrze wpisuje się w wyobrażenie o poziomie życia bogatych, sławnych gwiazd.

Kora – ludowo mi
Wnętrze stanowiące dobrą przeciwwagę dla zimnego apartamentu Dody, to dom wokalistki Maanamu – Kory.

Jak mieszkają polskie gwiazdy?

Jak mieszkają polskie gwiazdy?

Jak mieszkają polskie gwiazdy?
Źródło:zdjęcia pochodzą z programu MTV Cribs 3

Małe podobieństwo istnieje tylko dzięki jasnym barwom ścian, które dodają światła pomieszczeniom i optycznie powiększają metraż.  I na tym kończą się skojarzenia. Kora urządziła swój dom, dając wyraz swoim zainteresowaniom Orientem. Dlatego pojawiają się tutaj poszewki na poduszki, narzuty i dywany we wzory ze Wschodu. Widać upodobanie do mebli kupowanych na targu staroci, które zawsze dodają „duszy” miejscom. Zawieszone na ścianie w sypialni wielkie tkaniny w kolorowe kwiaty nadają  jej ludowy i sielski charakter.  W salonie znajdują się półki wypełnione książkami, co każe nam sądzić, że gwiazda dba także o swoje wnętrze i rozwój intelektualny, nie ograniczając się do błyszczenia na salonach. Podsumowując,  dzięki dodatkom drewnianych mebli, odpowiedniemu doborowi tkanin, roślinom, kolorom, udało się stworzyć właścicielce dom, który wydaje się przytulny i ciepły. Dom, w którym  z przyjemnością, rozsiadając się na kanapie lub w fotelu można wypić kawę i odpocząć.

Pudzian, czyli nie wszystko złoto , co się świeci 
Weźmy dla odmiany na tapetę dom mężczyzny. A skoro ma być mężczyzna, to niech nie będzie byle jaki, niech to będzie…  strongman! Mariusz Pudzianowski , nasza siła narodu, to facet budzący szczerą sympatię. Bezpretensjonalny, z dystansem do siebie. Ciekawe zatem jak mieszka ten sportowy mistrz, któremu warunki pozwalają mieć wypasioną chatkę.

Zaczyna się obiecująco, bowiem dom z zewnątrz wydaje się dość przyzwoity. Może kolorystyka nie całkiem udana, ale nie jest tragicznie.Przed domem stoją zaparkowane „reprezentacyjne” samochody, już wiemy, że mamy do czynienia z „szychą”.

Jak mieszkają polskie gwiazdy?

Jak mieszkają polskie gwiazdy?
Źródło:zdjęcia pochodzą z programu MTV Cribs 3

Oczekujemy, że w środku będzie równie luksusowo jak u Dody, tymczasem… Pomocy! Przed oczami ukazuje się wnętrze, które ma tyle wspólnego z dobrym gustem i charakterem, co Pudzian z baletnicą.

Jak mieszkają polskie gwiazdy?

Jak mieszkają polskie gwiazdy?
Źródło:zdjęcia pochodzą z programu MTV Cribs 3

PRL-owskie meble (ola boga!), ostre, tradycyjne kolory żółci i niebieskiego, nadmiar niepotrzebnych dodatków w postaci maskotek zwisających z oświetlenia na suficie, zalegających na meblach i powciskanych w gąszcz zdobytych pucharów robią piorunujące wrażenie. Do tego łazienka… z frontami mebli w stylu kuchennym, z bijącym po oczach kolorem. Panie Mariuszu, litości! Toż tu brakuje zmyślnej wizji projektanta! Proponuje skorzystać z pomocy takiego, bo taki mężczyzna jak Pan, powinien mieszkać stylowo.

Chylińska – kolorowe jarmarki
I na koniec wisieńka na torcie. Dom Agnieszki Chylińskiej w Chyliczkach. W tym wypadku od samego początku możemy spodziewać się co nas czeka po przekroczeniu progu domostwa.

 Dom Angieszki Chylińskiej 
 Dom Agnieszki Chylińskiej 


Wielki dom w kolorach rodem z bollywoodu – pomarańczowe ściany i białe balustrady zapowiadają intensywne wrażenia. I nie jest inaczej. Wnętrze skąpane jest w mocnych kolorach czerwieni, różu i złota. Do tego niezwykłe, pałacowe meble, wizerunki przodków zawieszone na ścianach, przepych, który zwykłego zjadacza chleba wprawiłby w zakłopotanie. Wszystko zdaje się być przerysowane i przesadzone, to prawdziwa wnętrzniarska bomba, czy w takich warunkach można spokojnie zjeść śniadanie? Jak to możliwe, że królowa  – tym razem rocka, czuje się dobrze w pałacu dla baśniowej, słodkiej księżniczki? Ale już wiemy, że pozory mylą i przecież Chylińska niedawno przeszła ogromną metamorfozę, dzięki której róż jej już nieobcy. Wszystko się pięknie i logicznie składa, gdyby nie to, że ten dom to… dom słynnego Cygana Don Vasyla, a Agnieszka Chylińska postanowiła zrobić sobie żart i w emitowanym w Dzień Dobry TVN programie w dzień Prima Aprilis, zagrała właścicielkę tego dobytku. Na pytanie jak wygląda jej prawdziwy dom odpowiedziała, że to jej prywatna sprawa. Gratulujemy poczucia humoru i nietypowego jak dla gwiazd podejścia do rzeczywistości.

Barbara Borycka
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/2 lata temu
Ja urządzam swoje mieszkanie z pracownią architektoniczną ARCHITETTO. Mogę śmiało polecić, ponieważ nie po raz pierwszy ich wynajęłam o jestem z usług bardzo zadowolona. Wszystko przebiega tak, jak należy.
/8 lat temu
agnieszka chylińska
/8 lat temu
to nie jest dom chylinskiej! xD ten program zostal zrealizowany na 1 kwietnia jako prima aprilis ! xD