Piotr Justyna Żyła fot. instagram.com/justynazyla, kolaż Polki.pl

Ile Justyna Żyła otrzymała za sesję w Playboyu? Przekonaj się!

Emocje oraz kryzys w domu Piotra Żyły zaowocowały rozbieraną sesją żony Justyny. Ile otrzymała za wystąpienie w popularnym magazynie dla panów?
Sylwia Kazimierczuk / 04.07.2018 15:03
Piotr Justyna Żyła fot. instagram.com/justynazyla, kolaż Polki.pl

Kryzys w małżeństwie Piotra Żyły trwa już dość długo. Sesja żony Justyny stała się wydarzeniem tygodnia, które można było oglądać na łamach magazynu Playboy dla panów.

Fani oraz obserwatorzy na Instagramie krytykują w większości wystąpienie w sesji Justyny Żyły twierdząc, że to zemsta na Piotrze. Z kolei zagorzali fani bronią kobiety i aprobują jej udział w rozbieranej sesji fotograficznej. Z kolej sama Justyna uważa to za doskonały prezent oraz pamiątkę na jej 30-ste urodziny.

Screen Instagram www.instagram.com/justynazyla

Ile Justyna Żyła otrzymała za rozbieraną sesję w Playboyu?

Żona Piotra Żyły postanowiła zrobić sobie prezent na 30-ste urodziny i zaprezentować swoje wdzięki na łamach magazynu dla panów. Ma to swoich zwolenników, jak i hejterów, którzy uważają to za zemstę na skoczku. Portal se.pl twierdzi, że Justyna Żyła mogła zarobić nawet 40 tyś. zł na nagich zdjęciach.

Zobacz też:
Żona Piotra Żyły wyjawia, ze skoczek ma kochankę. Internauci nie zostawili na sportowcu suchej nitki! Piotr Żyła wcale nie interesuje się dziećmi? tak twierdzi znajomy małżeństwa