Ewa Farna fot. ONS.pl

Ewa Farna

Gwiazda nie ma kompleksów?
Joanna Szczepaniak / 07.08.2014 09:26
Ewa Farna fot. ONS.pl
Wiele osób uważa, że Ewa Farna powinna zgubić trochę kilogramów. Artystka świetnie czuje się sama ze sobą i nie ma zamiaru katować się ostrym dietami. Publicznie zachwyca się swoją pupą!

Ewa Farna o swojej pupie

Wcale nie trzeba mieć rozmiaru modelki, aby nie mieć problemów z akceptacją swojej figury. Ewa Farna na pewno nie ma z tym problemu. Jej chłopak również zachwyca się tym, jak wygląda jego dziewczyna. Sama Ewa Farna publicznie komentuje swoje krągłości. Co sądzicie?


Stosowałam już ostre diety. Jedna skończyła się tym, że rano zemdlałam. Teraz nie przejdę na restrykcyjną dietę, żeby pokazać, jak bardzo się przejęłam. Dopiero, gdy sama poczuję, że mi to ciąży, zabiorę się za siebie. Trzeba zadbać o wygląd, ale na pewno nie będę się głodzić. Teraz raczej wprowadzę zdrowy tryb życia i zacznę ćwiczyć. Mam 21 lat, u mnie ostro działają hormony. Nigdy też nie będę miała szczupłych ud, bo są umięśnione - tłumaczy wokalistka i dodaje, że nie musi chudnąć, bo podoba się swojemu chłopakowi. Uważam, że mój tyłek jest fajny. Mój chłopak też jest tego zdania. I tylko inni nie kupują tego na razie. Ja jestem z niego zadowolona, tylko może być trochę mniejszy, ale kształt jest super.

Więcej:

Tagi: Ewa Farna