Ed Sheeran fot. ONS.pl

Ed Sheeran wystawił nie tylko gitarę czy swoją figurę z klocków Lego. Sprawdź!

Ed Sheeran, znany z nietuzinkowego głosu piosenkarz, postanowił przeznaczyć na aukcję charytatywną osobiste rzeczy. Wśród nich znalazło się parę kontrowersyjnych przedmiotów!
Sylwia Kazimierczuk / 28.10.2018 17:45
Ed Sheeran fot. ONS.pl

Fani Ed'a Sheeran'a z pewnością wkrótce będą mogli obłowić się w osobiste rzeczy i pamiątki piosenkarza. Przeznaczył ogromną ilość płyt, instrumentów i innych towarów, które zostaną wylicytowane w domu aukcyjnym Bishop & Miller.

Wszyscy zainteresowani mogą wziąć udział już 10 listopada, gdzie zacznie się prawdziwe święto wielbicieli piosenkarza. Wszystkie dochody zostaną przeznaczone na cel charytatywny, do hospicjum św. Elżbiety. W ten sposób piosenkarz chce wesprzeć szczytny cel oraz obdarować swoich wielbicieli osobistymi pamiątkami.

Bokserki Ed'a Sheeran'a

www.bishopandmillerauctions.co.uk

Wśród nich pojawiło się również kilka par... bokserek! Używana bielizna występuje w kilku kolorach. Od tej zakupionej w Primarku, po tę z napisem "aka sexy bastard". Fani oraz fanatycy wokalisty z pewnością będą zadowoleni, ale czy to nie przesada? Aukcja z pewnością będzie cieszyła się sporym powodzeniem. Niektórzy twierdzą, że przedmioty rozejdą się jeszcze tego samego dnia.

Skusicie się?

Zobacz też:
Ed Sheeran potwierdził ślub! Kim jest jego wybranka? Piosenkarz wspiera DKMS! Szuka dawcy szpiku dla 7-letniej dziewczynki!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)