Tatuaż dla par? Czemu nie, ważne tylko, aby wybrać go z głową

Tatuaż dla par zyskuje coraz więcej zwolenników wśród osób, które w ten sposób chcą podkreślić siłę łączącego ich uczucia. Trzeba jednak pamiętać, że gdy miłość przeminie na zawsze pozostaniemy z jej wspomnieniem. Dlatego warto dobrze przemyśleć wszystkie „za” i „przeciw” takiego tatuażu.
Anna Grzelczak / 8 miesięcy temu
Tatuaż dla par? Czemu nie, ważne tylko, aby wybrać go z głową fot. Adobe Stock

Dzisiaj tatuaż święci triumfy na salonach i na blokowiskach. Jest próbą zwrócenia uwagi na siebie, dodania sobie charyzmy, odzwierciedla osobowość właściciela, upamiętnia ważne chwile dla właściciela. Z tego ostatniego powodu coraz więcej par decyduje się na tatuaż, pragnąc w ten sposób podkreślić wyjątkowość i siłę łączącego ich uczucia. Nim jednak zdecydujecie się wykonać na ciele symboliczny rysunek weźcie pod uwagę kilka rzeczy:

Masz ochotę na seksowny tatuaż? Zanim zdecydujesz się na trwały, wypróbuj ten

Kochać, jak to łatwo powiedzieć…

Nie zapominajmy, że tatuaż to pamiątka na całe życie. Gdy uczucie rozkwita mało, która para zastanawia się nad jego końcem. Nie myślałam o tym choćby młoda Angelina Jolie tatuując sobie na ramieniu imiona męża Billego Boba, które po burzliwym rozstaniu usunęła laserem. Długo jednak nosiła ślad po zabiegu.
Warto uczyć się na cudzych błędach i przed wizytą w salonie zastanowić się czy jesteśmy pewni swojego uczucia na tyle, aby epatować nim przed całym światem?
Jeśli mamy choćby cień wątpliwości, lepiej wycofać się z pomysłu albo przynajmniej dać czas sobie i swojemu związkowi.

Zapisane na skórze

Wzór i wybór miejsca, gdzie umieścimy naszą deklarację też nie jest bez znaczenia. Podejmując decyzję warto zastanowić się czy widoczny tatuaż nie stanie nam na drodze do kariery? Nie w każdym zawodzie zdobienia tego typu są mile widziane, zatem może lepiej wybrać miejsca mniej widoczne dla postronnych obserwatorów i wzory mniej rzucające się w oczy?
Czas też robi swoje. Tatuaż umieszczony na brzuchu będzie źle prezentował się, gdy przybędzie nam kilogramów lub rozstępów po porodach. Tatuaż na ramieniu zwróci na siebie uwagę latem lub w kreacjach wieczorowych. Rysunek umieszczony nad kostką zgrabnej dwudziestolatki kojarzy się z kokieterią, ale u kobiet starszych, cierpiących na choroby naczyń krwionośnych albo nadwagę wywołuje jedynie uśmiech politowania.
Zamiast ostentacyjnych rysunków lepiej wybrać wzór mniej krzykliwy np. yin i yang, zarys obrączki, który można schować pod właściwą biżuterią, datę ślubu, serce, strzałkę. Coś czytelnego wyłącznie dla dwojga bliskich sobie osób.

Miejsce też jest ważne

Kolejną kwestią, nad którą warto się zastanowić jest wybór studia tatuażu. W tym przypadku też nie lepiej nie zdawać się na przypadek, tylko skorzystać z poleconego i sprawdzonego na forach miejsca.
Wizyta u artysty nie należy do najtańszych, ale jeśli tatuaż ma nas zdobić przez resztę życia, warto zainwestować w to małe dzieło sztuki.
 

Warto wiedzieć też:
10 kobiecych wzorów tatuaży. Za każdym kryje się pewna historia...Tatuaże dla dwojga

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)