Wady mają zarówno kobiety, jak i mężczyźni!

Poznaj wady kobiet widziane męskim okiem!

Nie tylko kobiety widzą wady u mężczyzn, u Pań również występują pewne zachowania i cechy charakteru przeszkadzające niejednemu mężczyźnie. Płeć kobieca nie jest idealnym zbiorem cnót w męskich oczach, posiada również parę uciążliwych, niemile widzianych defektów.
/ 24.03.2011 11:23
Wady mają zarówno kobiety, jak i mężczyźni!

Mężczyzna jest postacią mało skomplikowaną i nie potrzeba mu wiele do szczęścia, jest jednak kilka nagminnie popełnianych błędów przez kobiety, które doprowadzając go do szału.

Pokochaj siebie

Faceci lubią dziewczyny sympatyczne i pogodne. Nie chodzi tutaj koniecznie o wygląd supermodelki. Sama myśl posiadania takiej partnerki zapewne ich przeraża, nie czują się przy niej swobodnie. Najważniejsze by kobieta była pociągająca, czyli taka z której uśmiech na twarzy nie znika, która nie marudzi, że jest za gruba lub ma krzywe nogi.

Żaden facet nie lubi słuchać tego typu żali, kocha Ciebie taką jaka jesteś. Jeżeli masz jakieś mankamenty bierze cię razem z nimi, najważniejsze byś sama była przekonana o własnej atrakcyjności a wtedy zyskasz pewność siebie i tą bardzo lubianą przez mężczyzn pogodę ducha.

Przestań kontrolować

Jeżeli twój ukochany wyszedł z domu, nie wydzwaniaj do niego co chwila ani nie pisz smsów z cyklu: „gdzie jesteś”, „co robisz”, „o czym myślisz”. Nie pytaj go czy zboczył z drogi i czy przypadkiem po drodze do apteki nie zaszedł do kumpla. Ograniczasz w ten sposób jego wolność i swobodę.

Nie ma nic gorszego niż masa bezsensownych pytań, rozzłościsz w ten sposób swojego faceta, dając mu do zrozumienia że jest pod Twoja całodobową kontrolą.

On nie zadaje Tobie całej masy pytań, gdy idziesz do koleżanki lub na zabieg kosmetyczny. Nie ograniczaj go, gdyż prędzej czy później „da nogę” i Ciebie zostawi.

Zobacz też: Jak trafić do serca mężczyzny?

Wprost kieruj swoje prośby

Nie ma chyba takiego mężczyzny, który by się domyślił czego od niego oczekujesz w danym momencie. Faceci nie rozumieją subtelnych, zakamuflowanych komunikatów. Mów do nich prostym językiem, wprost przedstawiając swoją prośbę. Nie strój fochów udając, że wszystko jest w porządku kiedy tak naprawdę tak nie jest. Sprawy wykładaj „prosto na ławę” ponieważ Twój partner na pewno nie domyśli się dlaczego się dąsasz.

W sprawach seksu również konkretnie instruuj co sprawia Tobie satysfakcję inaczej współżycie nie będzie należało do udanych. Nie musisz tego robić słowami wystarczy, że weźmiesz rękę partnera i pokierujesz ja w odpowiednie miejsce.

Nie zmieniaj go

Nie porównuj go do innych a przede wszystkim do swoich eks. Związałaś się nie tylko z jego zaletami, ale również i wadami. Postaraj się je zaakceptować. Bądź podstępna, jeżeli Twój facet nie zakręca tubki po paście zapytaj się go co moglibyście zrobić, aby nie wysychała i nie brudziła umywalki.

Zapewniam, że następnym razem tubka będzie zakręcona o dodatkowa pochwała Twojego mężczyzny sprawi, że będzie to robił cały czas.

Wprowadź dyscyplinę, ale bez przesady

Nie zgadzaj się wszystkie wybryki i zachcianki swojego faceta. Postaw mu pewne granice, których nie powinien przekroczyć. To, że go kochasz nie oznacza, że musisz przystawać na wszelkie jego zachcianki. Mężczyźni szanują kobiety o których względy muszą się starać i u takich u których wiedzą, że im się nie upiecze.

Pokaż, że masz charakter nie bądź jednak heterą.

Zachowaj złoty środek, bądź cały czas w pewnym stopniu niedostępna to sprawi że będzie za Tobą szalał. Przedstaw mu swoje zasady życiowe, którymi się kierujesz będąc jednocześnie świetną kumpelą i przyjaciółką.

Zobacz też: Komplementy - jak je prawić?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)