POLECAMY

Korzyści, które daje związek z młodszym facetem

Może być ich wiele, pod warunkiem że nie wejdziemy w rolę matki, nauczycielki czy sponsorki
Korzyści, które  daje związek z młodszym facetem
Jeżeli związek z młodszym mężczyzną jest partnerski, a on sam ma wobec niej poważne zamiary, taka znajomość może być bardzo interesująca.

* Kobieta zwraca większą uwagę na swój wygląd. Wcale nie musi się odmładzać, po prostu inaczej patrzy na siebie i ubrania, które do tej pory nosiła. Z większą fantazją dobiera stroje, pozwalając sobie na więcej.

* Młodszy mężczyzna potrafi w szczególny sposób pokazać uczucia. Jego zauroczenie daje kobiecie wiele satysfakcji. To taki powrót do młodości, którego człowiek po 30-tce już się nie spodziewa.

* Mężczyzna młodszy o około 10 lat ma zazwyczaj zupełnie inne spojrzenie na świat niż jego partnerka. Jeżeli relacja w takim związku jest na wysokim poziomie (nie chodzi tylko o seks), wiele można zyskać podczas rozmów: zobaczyć inny świat, spojrzeć z nowego punktu widzenia, przypomnieć sobie o luzie, jaki się miało w wieku dwudziestu kilku lat. To z kolei może przynieść korzyści w relacjach ze znajomymi lub w pracy.

* No i seks jest wspaniały!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/2 lata temu
Super jest bo ma dużo młodzieńczej energii i nieustanną ochotę na igraszki, a facet np po 40ce bywa już często zmęczony. Młodszy facet odmładza
/4 lata temu
miało być peni* ;p
/4 lata temu
Mam 20 lat i szukam kobiety od 25-40 na sex moje gg 4945964
POKAŻ KOMENTARZE (4)