Czy studenci są dobrą grupą w badaniach przesiewowych?

Jak usprawnić komunikację z mężczyzną?

Niezależnie od tego, co Twój styl ubierania się obecnie mówi mężczyznom, istnieją pewne proste kroki, które możesz przedsięwziąć, by polepszyć jakość przesyłanej wiadomości. Jak usprawnić komunikację z mężczyzną? Podpowiadamy w poniższym artykule!
/ 05.01.2011 11:47
Czy studenci są dobrą grupą w badaniach przesiewowych?

Doceń to, co masz

Tak wiele osób, zarówno kobiet, jak i mężczyzn, nie jest w stanie polepszyć swojego położenia w życiu, ponieważ nie umie wykorzystać tego, to ma. Takie osoby za wszelką cenę chcą pozbyć się tego, czym obdarzyła je natura, i zamienić to na coś lepszego, zamiast postarać się zainwestować w to, co już mają. To wielki błąd, lecz nie taki, którego nie można by skorygować. Jeżeli na przykład jesteś zbyt puszysta, przestań nieustannie skupiać się na utracie wagi. Zamiast tego spójrz na siebie taką, jaka jesteś, i postaraj się osiągnąć coś, będąc właśnie taką. Tak, możesz podobać się mężczyznom, nawet jeśli masz kilka kilogramów za dużo. Skoncentrowanie się na jak najlepszym wykorzystywaniu tego, co masz, wydobędzie na zewnątrz to, co w Tobie najlepsze. Pokochasz i docenisz najlepsze aspekty tego, co posiadasz i co masz do zaoferowania. Będziesz ze sobą szczęśliwsza, a to z kolei sprawi, że staniesz się atrakcyjniejsza i piękniejsza dla mężczyzn.

Spraw sobie trenera

Kiedy pytasz inne kobiety o rady dotyczące ubioru i sposobu, w jaki powinnaś się prezentować mężczyznom, do kogo się zwracasz? Czy idziesz z tym do kobiet, które onieśmielają Cię swoim naturalnie idealnym ciałem, skórą, włosami lub każdą inną cechą fizyczną, której nie posiadasz? Czy zwracasz się z tym do kobiet, które przypominają Ci Ciebie, lecz wydają się być bardziej pewne siebie z tym, co mają? Kobieta należąca do drugiej grupy nadaje się na bycie Twoją trenerką. Naturalna piękność może nie być w stanie dobrze Cię poprowadzić, podczas gdy kobieta przypominająca Ciebie, lecz doskonale radząca sobie ze swoim niedoskonałym wyglądem zrobi to znakomicie. Sugerujemy, byś poszukała takich właśnie kobiet. Niech staną się one Twoimi wzorami godnymi naśladowania i trenerkami.

Polecamy: Jak szukać idealnego partnera w Internecie?

Myśl o kobiecie, którą postanowiłaś się stać

Nawet jeśli nie masz jasnego obrazu typu, którym chciałabyś być, z pewnością masz jakieś przeczucie. Takie przeczucie czy obraz pomoże Ci w rozwijaniu Twojego stylu osobistego. Pozwól, by obraz kobiety, którą chciałabyś się stać, poprowadził Cię, kiedy będziesz podejmować decyzje w sprawie ubioru i zachowania. Zawsze możesz spytać siebie: „Co w takiej sytuacji zrobiłaby kobieta, którą chcę się stać?”. Ze względu na to, iż sama chcesz się nią stać, umysł z pewnością da Ci jakąś odpowiedź.

Polecamy: Encyklopedia zdrowia

Myśl raczej w kategoriach zdrowia i witalności niż piękna

Piękno może być ulotne, a zdrowie i żywotność rozświetlać Cię będą od środka, wypływając z głębi tego, kim jesteś. Kobieta, która jest zdrowa i witalna, ma w sobie dużo entuzjazmu dla życia, a to przyciąga mężczyzn, bez względu na budowę jej ciała. Możesz poprawić swoją witalność poprzez masaże lub wziąć udział w jakimś programie ćwiczeniowym. Być może zechcesz zająć się swoim ciałem w głębszym sensie, by poprawić swoją żywotność i energię. W międzyczasie możesz przypominać sobie od czasu do czasu, by poruszać się, gestykulować, siedzieć i chodzić jak kobieta ciesząca się wspaniałym zdrowiem i żywotnością. To pomoże Ci uwidocznić Twój wrodzony wigor i stać się bardziej atrakcyjną dla mężczyzn.

Fragment pochodzi z książki „Mężczyźni wolą uwodzicielki. Jak ich zdobywać?” autorstwa Davida Copelanda i Rona Louisa (Wydawnictwo Helion, 2010). Publikacja za wiedzą wydawcy.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)