Ilu powinnaś mieć partnerów seksualnych? fot. Adobe Stock

Ilu powinniśmy mieć partnerów seksualnych?

Najnowsze badania pozwalają odpowiedzieć na to pytanie. Zaskoczona?
Małgorzata Machnicka / 22.07.2019 13:19
Ilu powinnaś mieć partnerów seksualnych? fot. Adobe Stock

Czy istnieje idealna liczba partnerów seksualnych, po której można już myśleć o założeniu rodziny? Okazuje się, że tak. Najnowsze badania przeprowadzone przez brytyjski portal randkowy dla osób w związkach małżeńskich Illicit Encounters dowodzą, że idealny wynik to 12 partnerów. Po jego osiągnięciu spokojnie można się ustatkować. Jak to obliczono?

Zastanawiasz się czy on cię jeszcze kocha?

Twórcy badania twierdzą, że osoba, która doświadczyła stosunku seksualnego z 12 partnerami jest idealnym kandydatem na stałego partnera, gdyż posiada odpowiednie doświadczone seksualne, a jednocześnie nie będzie szukać kolejnych przygód.

Osoby mające na swoim mniejszą liczbę partnerów seksualnych uznano zazbyt konserwatywne” a ludzi, którzy mocno zawyżali statystyki za zbyt samolubnych” i „zbyt chętnych do skakania z kwiatka na kwiatek”.

Na szczęście, magiczna liczba 12 dotyczy zarówno mężczyzn jak i kobiet. Czego jeszcze dowiedziałyśmy się z badania?

Okazuje się, co nas bardzo zaskoczyło, że to raczej mężczyźni są bardziej zainteresowani poznaniem liczby partnerów seksualnych, z którymi miała do czynienia ich partnerka. Podobno wynika to z męskiej skłonności do rywalizacji i potrzeby bycia najlepszym. 

Co do tego akurat, mamy pewne wątpliwości...

Nie kochamy się już, czy tylko mamy kryzys?