pocałunek fot. Fotolia

Ilu powinniśmy mieć partnerów seksualnych

Zaskoczona?
Małgorzata Machnicka / 22.07.2019 13:19
pocałunek fot. Fotolia

Czy istnieje idealna liczba partnerów seksualnych, po której można już myśleć o założeniu rodziny? Okazuje się, że tak. Najnowsze badania przeprowadzone przez brytyjski portal randkowy dla osób w związkach małżeńskich Illicit Encounters dowodzą, że idealny wynik to 12 partnerów. Po jego osiągnięciu spokojnie można się ustatkować. Jak to obliczono?

Zastanawiasz się czy on cię jeszcze kocha?

Twórcy badania twierdzą, że osoba, która doświadczyła stosunku seksualnego z 12 partnerami jest idealnym kandydatem na stałego partnera, gdyż posiada odpowiednie doświadczone seksualne, a jednocześnie nie będzie szukać kolejnych przygód.

Osoby mające na swoim mniejszą liczbę partnerów seksualnych uznano za "zbyt konserwatywne", a ludzi, którzy mocno zawyżali statystyki za "zbyt samolubnych" i "zbyt chętnych do skakania z kwiatka na kwiatek".

Na szczęście, magiczna liczba 12 dotyczy zarówno mężczyzn jak i kobiet. Czego jeszcze dowiedziałyśmy się z badania?

Okazuje się, co nas bardzo zaskoczyło, że to raczej mężczyźni są bardziej zainteresowani poznaniem liczby partnerów seksualnych, z którymi miała do czynienia ich partnerka. Podobno wynika to z męskiej skłonności do rywalizacji i potrzeby bycia najlepszym. 

Co do tego akurat, mamy pewne wątpliwości...

Nie kochamy się już, czy tylko mamy kryzys?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/17.05.2017 11:09
xxy - dokładnie! Osoby, które dały łapki w dół chyba coś na temat "zeszmacenia" wiedzą ;) Poza tym nie znam osoby, która wymieniając partnerów jak skarpetki mogłaby zostać stałym partnerem, wręcz odwrotnie.. No ale cóż, takie czasy..
/16.05.2017 21:18
no tak.. najpierw się zeszmacić żeby potem być idealnym partnerem.. co za czasy!!