Gadżety erotyczne mogą uzależniać równie mocno, jak seks czy narkotyki fot. Adobe Stock

Gadżety erotyczne mogą uzależniać równie mocno, jak seks czy narkotyki

Po zabawki erotyczne coraz częściej i śmielej sięgają pary. Gadżety erotyczne mogą urozmaicić zbliżenia, ale jak pokazuje historia Bartka, także zagrozić relacji dwojga ludzi, jeśli przekroczona zostanie cienka granica dzieląca zabawę od uzależnienia.
Anna Grzelczak / 05.07.2018 23:32
Gadżety erotyczne mogą uzależniać równie mocno, jak seks czy narkotyki fot. Adobe Stock

 

Bartek, 34-letni przedstawiciel handlowy, przeklina dzień, w którym kupił żonie wibrator z funkcją masażu łechtaczki. Przyznaje, że zrobił to wyłącznie z egoistycznych pobudek.
Agata, potrzebowała długiej gry wstępnej, żeby podniecić się i czerpać minimalną przyjemność z seksu, a on przepracowany i zestresowany często pragnął szybkiego numerku.
- Kupiłem jeden z najlepszych gadżetów erotycznych na rynków; nowoczesny, z wysokiej jakości materiału, stresowany za pomocą aplikacji, a ona prawie wyrzuciła mnie z domu! – wspomina.

5 erotycznych gadżetów, które warto mieć w szafce nocnej!

Gadżety erotyczne są ważniejsze od mnie

W końcu jednak Bartek przekonał żonę do seksu z zabawką erotyczną. Początkowy wstyd ustąpił euforii, gdy nie tylko podnieciła się bez trudu, ale przeżyła też niezapomnianą rozkosz.
Od tamtej pory nie wyobrażała sobie zbliżeń bez masażera. Po kilku miesiącach bez wiedzy męża dokupiła kulki gejszy, wibrator pobudzający punkt G i krążek stymulujący łechtaczkę i zaczęła na własną rękę eksperymentować z gadżetami erotycznymi.
Pewnie Bartek nie miałaby nic przeciwko eksperymentom żony, gdyby nie okazało się, że przestał być jej potrzebny.
- Wyobrażasz sobie, że zabawia się, nawet kiedy śpię obok niej? – mówi zrozpaczony chłopak. – Kiedy pytam ją, dlaczego to robi, odpowiada, że lubi zapach i dotyk mojego ciała, ale tam na dole potrzebuje znacznie więcej, niż to, co mój penis jest w stanie jej zaoferować!

Zabawki erotyczne to nie wszystko

Od gadżetów erotycznych można uzależnić się równie silnie, jak od papierosów, zakupów czy alkoholu. Jeśli ktoś ma skłonność do uzależnień, szybko przekroczy cienką granicę między wykorzystywaniem zabawek jedynie do urozmaicenia zbliżeń z partnerem, a wyrzuceniem go z łóżka.

To samo dzieje się, gdy parę dosięga kryzys albo w sytuacjach, kiedy nie przepracowała problemów ze zbliżeniami. O seksie trzeba rozmawiać tak samo, jak o innych kłopotach i należy robić to z wyrozumiałością, zaciekawieniem i bez oskarżeń. Być może wtedy dowiemy się, że nie musimy sięgać po zabawkę erotyczną, aby zaspokoić nawzajem swoje potrzeby. Wystarczy otworzyć się na drugą osobę i trochę się postarać.
Bartek wybrał drogę na skróty, zamiast wyznać prawdę o swoim wyczerpaniu. Nigdy też nie zapytał wprost żony, dlaczego nie udaje mu się jej zaspokoić. Agata także nie śpieszyła się z wyjaśnieniami, a zabawki erotyczne okazały się świetną drogą ucieczki od ich problemów.
Nie wiadomo czy uda mi się pokonać kryzys, ale ich związek na pewno rozpadnie się, jeśli nie zaczną rozmawiać czy to we dwoje, czy z pomocą seksuologa lub terapeuty.

Zajrzyj koniecznie:
Krwawienie po stosunku – poznaj siedem powodów tej przypadłości
Czy seks analny musi sprawiać kobiecie ból?
Dlaczego on nie chce uprawiać seksu? 5 możliwych przyczyn

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/06.07.2018 12:08
Związek mogą też zniszczyć problemy z libido. Na te ostatnie dla kobiet jest na szczęście rozwiązanie:) zbijamywage.pl/kobieta/femin-plus-czy-to-najlepszy-preparat-na-kobiece-libido